"ЗНАЄМО-ЗАПОБІГАЄМО!", підсумовуємо результати Всеукраїнської акції

 Кожного року з 25 листопада по 10 грудня по всій Україні проходить акція «16 днів проти насильства», до якої активно долучився Палац творчості учнів.

У процесі інформаційно-просвітницької кампанії «Інформуємо! Попереджаємо! Запобігаємо!» вихованців було  ознайомлено з видами та наслідками булінгу, дітям нагадали номери телефонів гарячої лінії, якими можна скористатися в разі потреби.

Під час виховної  години толерантного спілкування «Світ тому і цікавий, що всі ми різні», вихованців молодшого та середнього шкільного віку ознайомили з поняттям «толерантність», сформували  уявлення щодо доброзичливого ставлення до оточуючих.

Вихованці гуртків відділу ДУОМ намалювали своє бачення щасливої сім’ї, кращі роботи представлені на онлайн-виставці «Щаслива сім’я – без насильства» на сайті закладу та соціальних мережах.

Для вихованців старшого шкільного віку та педагогів закладу психолог запропонувала інноваційну форму «кіностудія-діалог» для обговорення теми «Булінг – як проблема колективу», яка присвячувалася розгляду питань з попередження та запобігання всіх проявів насильства. Учасники дійшли висновку, що створення безпечного освітнього середовища є необхідною умовою високої якості освіти в Палаці Творчості Учнів.

  

Категорія: STOP-насильству | Додав: Veta (10.12.2021)
Переглядів: 46 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи