Приветствую Вас Гість
RSS
 
Главная Регистрация Вход
Каталог статей »
Палац - це ми!

Меню сайту

Категорії розділу
Школа педмастерства [7]
Работа с одаренными [2]
Методическая площадка [15]
Заходи вітділу [0]

Главная » Статьи » Психолого-методическая работа » Методическая площадка

Педагогический ринг

    Метою методичної роботи у Палаці творчості учнів  - є підтримка ділового тонусу педагогів, допомога в подоланні труднощів, відкриття шляху до пошуку, ініціативи й творчості.


    При цьому важливо зацікавити педагогів, залучаючи до проведення того чи іншого заходу, тому  у нашому Палаці творчості учнів практикуються крім загальноприйнятих  традиційних форм  і  нестандартні, які захоплюють педагогів, сприяють підвищенню фахового рівня, майстерності,  індивідуального стилю, креативності, творчих здібностей.


    З метою удосконалення педагогічної майстерності, підвищення методичного рівня, сприяння творчому пошуку педагогів 26 березня 2012 методистами було проведено педагогічний ринг «Мистецтво бути творчим педагогом».  


    Одним з головних чинником організації творчої діяльності педагога є свобода проведення творчих дискусій, вільне висловлювання своїх думок. Тому на педагогічному ринзі схрестилися протилежні думки, які висловлювали група оптимістів та песимістів. А роль судді взяла на себе група реалістів.


    Кожна група відстоювала свою точку зору на питання та проблеми які виникають під час роботи з вихованцями, батьками, колегами та адміністрацією. Диспут, який відбувався в формі інтерактивного прийому «Акваріум» проходив активно, жваво, толерантно і демократично. Всі групи творчо підішли до висловлення своїх думок.

Категория: Методическая площадка | Добавил: drNata (30.03.2012)
Просмотров: 989 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Освіта
Друзі сайту

Форма входу


Статистика


Copyright Наталья Беркунская © 2019
Сайт управляється системою uCoz