Приветствую Вас Гість
RSS
 
Главная Регистрация Вход
Каталог статей »
Палац - це ми!

Джерло творчості

Меню сайту

Категорії розділу
Скринька порад [15]

Главная » Статьи » Батьківська сторінка » Скринька порад

Секрети спілкування з дітьми
Спілкування – це передача інформації від однієї людини до іншої.
Для батьків дуже важливо мати можливість відкрито й ефективно спілкуватися зі своїми дітьми. Це іде на користь не тільки дітям, а й кожному члену сім'ї. А значить, відносини між батьками та їхніми дітьми значно покращуються.
В чому ж секрет спілкування між батьками та їх дітьми?
Як побудувати нормальні відношення з дитиною?


Перш за все, безумовно сприймайте дитину. Це означає любити її не за те, що вона красива, розумна, здібна, відмінник, помічник тощо, а просто так, просто за те, ЩО ВОНА Є!Не заважайте дитині, що зайнята якоюсь справою, якщо вона не просить допомоги. Своїм невтручанням ви будете повідомляти: «З тобою все гаразд! Ти, звичайно, впораєшся!».
Інша справа, якщо дитина зіткнулася з труднощами, які їй не під силу. Тоді позиція невтручання може нанести шкоду. Чарівні слова «Давай разом» відкриють дитині двері в галузь нових вмінь, знань і захоплень. Завтра дитина буде робити сама те, що сьогодні вона робила з батьками.
Свої батьківські почуття , ні в якому разі не варто стримувати: не слід мовчки переносити образу, стримувати гнів, зберігати спокійний вигляд при сильному хвилюванні. Обманути такими зусиллями ви нікого не зможете: ні себе, ні свою дитину, яка без праці "читає" по вашій позі, жестах і інтонації, виразу обличчя або очей, що щось не так. Тому про свої почуття треба говорити.
Коли ви говорите дитині про свої відчуття, говоріть від першої особи. Розкажіть їй про себе і свої переживання.
Причини труднощів дитини часто бувають заховані в сфері його почуттів. В таких випадках дитину краще послухати.

Усі емоційні стани мають свої причини. Гнів, злість і агресія - почуття, що руйнують людину (психіку, здоров'я) і взаємовідносини з іншими людьми. Вони постійні причини конфликтів, руйнувань, війн. Але гнів, злість і агресія - почуття вторичне і відбувається від болю, образи і страху. А причиною виникнення болю, страху і образи є незадоволення потреб.
Людині треба, щоб її любили, розуміли,визнавали, поважали. Щоб вона була комусь нужною. Щоб був успіх в ділах, на роботі. Щоб була можливість себе реалізувати, розвивати свої здатності, поважати себе.


Щоб не допустити глибокого розладу дитини з самим собою і навколишнім світом, треба постійно ПІДТРИМУВАТИ ЇЇ САМООЦІНКУ

Колчик В.М., методист Палацу творчості учнів
Категория: Скринька порад | Добавил: vikakolchik (06.10.2016)
Просмотров: 493 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Пошук

Освіта
Друзі сайту

Форма входу


Статистика


Copyright Наталья Беркунская © 2020
Сайт управляється системою uCoz