У категорії матеріалів: 2
Показано матеріалів: 1-2

Сортувати за: Дате

Гурток "Робототехніка",

керівник  Інна Олександрівна Зобова

  Складно знайти дитину, яка не любить грати з конструктором LEGO. Зрозуміло багатьом, якщо не всім, що робототехніка в майбутньому все більше проникає в повсякденне життя звичайної людини. З 2018 року  в Палаці творчості учнів  працює гурток "Робототехніка"

«Робототехніка» - це один з напрямків STEM–освіти (S - science, T - technology – Е-engineering – М-mathematics). Акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics). Це напрям в освіті, при якому навчальна програма посилюється природничо-науковим компонентом + інноваційними технологіями, сприяє креативності дитини.
     Для вирішення роботехнічного завдання, дитина використовує творчість, здобуває нові навички, розвиває логіку та «технічне» мислення. Використвує знання з математики, природознавства та інженерії. Вчиться роботі в команді та досягненню поставлених цілей.
    Педагог гуртка «Робототехніка»  розвиває у вихованців власні здібності  вирішити «задачу» лише притаманній ій засобом, використовуючи навчальний конструктор Lego Education Wedo 2.0.

Чекаємо на Ваші звершення!

"Робототехніка" | Просмотров: 360 | Добавил: dtu | Дата: 26.03.2018

    

Подарунки – це завжди сюрприз і несподіванка. А для вихованців гуртка «Робототехніки» (кер. Зобова Інна Олександрівна) Палацу творчості учнів отримати два набори сучасного конструктора LEGO Mindstorms EV3- подвійний сюрприз.

Саме такі необхідні і корисні набори отримали вихованці гуртка від голови Миколаївської обласної державної адміністрації  Віталія Олександровича Кіма. Які передали від його імені  керівник патронатної служби Олександра Кукуруза та прес-секретар голови ОДА Вікторія Олійник. За словами прес-секретаря, Віталій Олександрович Кім з розумінням поставився до особистого звернення батьків  вихованців гуртка «Робототихніки»  про необхідність придбання конструкторів, які допоможуть дітям вдосконалювати свої знання і навички в комп’ютерній сфері.

Завдяки такому подарунку юні дослідники відкриють для себе  нові тайни складного, і в той самий час, такого цікавого світу комп’ютерних технологій, що допоможе в майбутньому малюкам брати участь та перемагати у  всеукраїнських і міжнародних конкурсах з робототехніки й програмування.

Слова вдячності висловлюють керівник гуртка «Робототехніка» вихованці  та батьки  за небайдужість,  підтримку юних талановитих дітей та їх бажання розвиватися на благо своєї Держави.

Компьютерная школа | Просмотров: 222 | Добавил: Veta | Дата: 10.02.2021


Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи