У категорії матеріалів: 1
Показано матеріалів: 1-1

Сортувати за: Даті

Гурток "Робототехніка",

керівник  Інна Олександрівна Зобова

  Складно знайти дитину, яка не любить грати з конструктором LEGO. Зрозуміло багатьом, якщо не всім, що робототехніка в майбутньому все більше проникає в повсякденне життя звичайної людини. З 2018 року  в Палаці творчості учнів  працює гурток "Робототехніка"

«Робототехніка» - це один з напрямків STEM–освіти (S - science, T - technology – Е-engineering – М-mathematics). Акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics). Це напрям в освіті, при якому навчальна програма посилюється природничо-науковим компонентом + інноваційними технологіями, сприяє креативності дитини.
     Для вирішення роботехнічного завдання, дитина використовує творчість, здобуває нові навички, розвиває логіку та «технічне» мислення. Використвує знання з математики, природознавства та інженерії. Вчиться роботі в команді та досягненню поставлених цілей.
    Педагог гуртка «Робототехніка»  розвиває у вихованців власні здібності  вирішити «задачу» лише притаманній ій засобом, використовуючи навчальний конструктор Lego Education Wedo 2.0.

Чекаємо на Ваші звершення!

"Робототехніка" | Переглядів: 101 | Додав: dtu | Дата: 26.03.2018


Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи