У категорії матеріалів: 2
Показано матеріалів: 1-2

Сортувати за: Даті

Гурток літературної творчості «Альтанка»,

керівник Паламарчук Ніна Миколаївна

Гурток літературної творчості «Альтанка» в Палаці творчості учнів з 2015 року Гуртківці – діти, що мають літературне обдарування, пишуть вірші та прозу. Серед них є й такі, що просто прийшли навчитися новому та отримати знання з практики та теорії літератури.  Вихованці неодноразово брали участь у Львівському міжнародному літературному фестивалі в рамках Форуму книговидавців, також вихованці мали честь представляти гурток на всеукраїнській інтердисциплінарній лабораторії kyivpoetrylab у місті Київ. Вихованці гуртка «Альтанка» щорічно отримують призові місця на всеукраїнських поетичних фестивалях, мають публікації у численних альманах: паперових та інтернет виданнях, літературних журналах. Гурток став теплою родиною, де всім цікаво разом, і випускники товаришують із вихованцями, щоб підтримати їх у буремному поетичному світі.

Літературна творчість "Альтанка" | Переглядів: 138 | Додав: Veta | Дата: 28.03.2018

      Весінній Херсон збирає поетів з усієї України на фестиваль поезії Ан Т-Р-Акт. Цього року і вихованці гуртка літературної творчості «Альтанка» Палацу творчості учнів взяв участь у конкурсній програмі фестивалю. Дві вихованки гуртка – Анастасія Бобошко та Анастасія Козаченко – шостого квітня представляли Палац творчості із власними віршами на Всеукраїнському фестивалі.

В рамках фестивалю пройшли поетичні читання у Ботанічному саду та бібліотеці ім. Гончара. У запеклій боротьбі із дорослими поетами різних регіонів Тьона, авторка поезо-прозових мініатюр, виборола третє місце, а Ася з вишуканими віршами-верлібрами отримала винагороду у номінації «Символічний малюнок».

Вітаємо дівчат та бажаємо їм нових зрушень!  

Літературна творчість "Альтанка" | Переглядів: 137 | Додав: dtu | Дата: 28.03.2016 | Коментарі (0)


Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи