"Комп'ютерній школі - 25!"

День народження – це завжди очікування приємних сюрпризів і подарунків. 17 лютого наш Палац вітав гурток «Комп’ютерна школа» з 25-річним ювілеєм.
Без «Комп’ютерної школи» сьогодні неможливо уявити Палац творчості. Це один з кращих колективів, який дає дітям не тільки знання, а й путівку у велике життя.
За роки діяльності гурток закінчили більше 3-х тисяч дітей. 70% з них пов’язали своє життя з комп’ютерними технологіями: закінчили або навчаються у вищих або середніх навчальних закладах на факультетах за комп’ютерною спеціалізацією. У списку найпрестижніших закладів для випускників: Київський політехнічний університет, Національний авіаційний університет, Харьківський національний університет ім. Каразіна, Одеський університет імені Мечникова, Національний університет кораблебудування, ЧНУ ім. П. Могили.
Педагоги «Комп’ютерної школи»: Наталія Михайлівна Беркунська, Катерина Вікторівна Євстигнєєва, Наталя Олександрівна Чигрин та Анна Володимирівна Кір`якіді разом з вихованцям приймали вітання від адміністрації, гостей та випускників.
Всі присутні бажали успіхів, цікавих задач, подальшого творчого, наукового розвитку і процвітання. Колективи художньо-естетичного відділу подарували танцювальні, музикальні і театральні номери, а культорганізатори провели веселі і креативні конкурси.
Натхненні та задоволені вихованці ще довго обмінювалися враженнями і смакували солодкими подарунками.

Категорія: Компьютерная школа | Додав: dtu (18.02.2019)
Переглядів: 364 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1 juliabalhunas  
Как записать ребёнка в компьютерную школу?

2 dtu  
0
Запис до гуртка "Комп'ютерна школа"
https://forms.gle/SehFReFKe8Rn4Lkr8
Запис до гуртка "Робототехніка"
https://forms.gle/pqAe4VfWmqjpTnoS7

Имя *:
Email *:
Код *:
Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи