У категорії матеріалів: 13
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати за: Дате

керівник Олійник Мврія Олександрівна,

Відмінник освіти України, володар нагрудного знаку "Софія Русова"

В «Народному художньому колективі» театрі  «Мрія» займаються   хлопці та дівчата, захоплені театром та переконані, що саме мрія підтримує, надихає та вселяє впевненість в свої сили. Заняття в театральному колективі надають унікальну можливість пізнання світу, вчать розуміти театральне мистецтво /вивчаються акторська майстерність, сценічна мова, сценічний рух, основи хореографії…/. Педагоги разом з дітьми ставлять вистави, які спонукають думати, аналізувати, формувати власну позицію, проектувати своє життя. Діти люблять свій колектив, вони перебувають у постійному творчому пошуку, намагаються самовиразитися,  а значить зробити крок від мрій до їх втілення. Об’єднання спільною справою, доторкання до театрального мистецтва, роблять спілкування в колективі яскравим, відкритим та відвертим, що сприяє формуванню міцної команди однодумців. Театр «Мрія»  знаний у Миколаєві та за його межами і є неодноразовим переможцем конкурсів та фестивалів театрального мистецтва. Випускники «Мрії» - журналісти, вчителі, юристи, лікарі, менеджери, музиканти і звичайно, актори, режисери, телевізійні ведучі.

Театральний колектив "Мрія" | Просмотров: 160 | Добавил: Veta | Дата: 24.01.2020

    

Театр «Мрія» – один з кращих художніх колективів Палацу творчості учнів. Він був створений Марією Олександрівною Олійник понад 40 років тому. За цей час «Мрія» здобула добру славу у місті та за його межами, високе звання «Народний художній колектив», стала лауреатом найпрестижніших конкурсів і фестивалів.

Випускники не забувають чудові роки, що провели в «Мрії», часто навідуються у Палац творчості учнів, надсилають листи, вітання, приходять на зустрічі з новим поколінням вихованців і своїм улюбленим педагогом.

Про беззмінного керівника театрального колективу «Мрія» Марію Олександрівну Олійник,  Педагога з великої літери, добру, чуйну людину, яка вчить своїх вихованців  любити театр, а значить – працю, творчість, пошук, допомагає повірити у мрію і красу, власні сили, і обрати життєвий шлях, розповідають нещодавні випускники колективу: Олена Короткова, Марія Мавродій, Орина Олійник, Артем Островський, випускники 2015 року.

Театральний колектив "Мрія" | Просмотров: 95 | Добавил: Veta | Дата: 12.12.2021

 Миколаївський міський Палац творчості учнів, на честь Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, подарував чудовий настрій яскравими номерами командуванню та особовому складу шпиталю військової частини А2428. Командир  військової частини А2484 підполковник м\с Володимир Візняк висловив подяку творчому колективу Палацу творчості учнів за патріотизм, моральну підтримку, що надихає бути більш мужніми та стійкими.

      

 

Духовий оркестр | Просмотров: 240 | Добавил: Veta | Дата: 13.10.2021

Вітаємо тебе, рідний Миколаєве! Рости! Квітни! Розвивайся! Нехай кожен житель буде щасливий від того, що тут живе!

Палац творчості учнів вітає  рідне місто святковим концертом «На вітрилах мрій». На майданчику біля Палацу глядачів зустрічали ведучі концерту в образах героїв програми «Орел і решка». Разом із вихованцями вокальних, танцювальних, інструментальних колективів вони дарували глядачам свою творчість, щирі посмішки та гарний настрій.

      

Заходи відділу | Просмотров: 253 | Добавил: Veta | Дата: 11.09.2021

     

 28 серпня - 03 вересня на базі дитячого табору "Sportium" (с. Чорноморка Миколаївської обл.) відбувся X Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості "Єдина родина". Цього року захід був присвячений 30-ій річниці Незалежності України. На запрошення організаторів заходу відгукнулися вихованці закладів позашкільної освіти з восьми областей України. Наш Палац на фестивалі представляли "Народні художні колективи": ансамбль танцю "Джерельце" (кер. О. Климчук), ансамбль народного танцю "Веселка" (кер. В. Зарванська, Є. Кірасірова), капела бандуристів "Україночка" (кер. Н. Усова), театр "Мрія"(кер. М. Олійник).

Почесне жюрі, до складу якого увійшли відомі фахівці музичної індустрії та мас-медіа, високо оцінили виконавську майстерність юних артистів. Три перших місця та два других - так оцінили члени журі виступи колективів!

Пишається Палац своїми вихованцями! Бажаємо керівникам та їх колективам нових звершень і натхнення! 

Ансамбль танцю «Веселка» | Просмотров: 227 | Добавил: Veta | Дата: 05.09.2021

На честь Дня народження Т.Г.Шевченка, вихованці «Народного художнього колективу» театру «Мрія» підготували творчий вечір «Молодь знає свого Шевченка». Ми впевнені, що творчість поета – це джерело знань, поглядів, почуттів українців.
Його твори вчать нас розуміти художню картину, образ, розвивають мовлення і мислення, виховують почуття обов’язку перед народом, перед Батьківщиною.

Театральний колектив "Мрія" | Просмотров: 239 | Добавил: Veta | Дата: 17.03.2021

     

Всеукраїнський фестиваль національних культур «Дружба — 2020» цього року проводився жовтні в онлайн-форматі.  Незабутнє свято, головний меседж якого — утвердження принципів міжнаціонального миру і злагоди в суспільстві — об’єднав колективи з усієї країни. Традиційно, колективи Палацу творчості учнів беруть участь у заході. Творчі, талановиті вихованці  провідних колективів: «Народного художнього колективу» театру «Мрія» (кер. М. Олійник), «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Джерельце» (кер. О.Климчук) та «Народного художнього колективу» капели бандуристів «Україночка» (кер. Н. Усова), «Народного художнього колективу» фольклорного гурту «Барвінок» (підготовча груп, кер. О. Пасько) представили самобутні, яскраві номери. Дійство завершилось великим Гала-концертом.

Театральний колектив "Мрія" | Просмотров: 280 | Добавил: Veta | Дата: 10.11.2020

Під час карантину художні колективи Палацу творчості учнів брали активну участь у різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних онлайн-конкурсах та фестивалях. Всеукраїнський онлайн-фестиваль талантів «Зірка року-2020»  проходив з 5 по 15 травня 2020 р. у м. Миколаєві. Його організаторами стала Громадська організація «Перлина» та М - Star Productson. Мета цього заходу – надати можливість вихованцям творчих колективів та педагогам дистанційно взяти участь у фестивалі та зібрати кошти на підтримку медичних працівників міста.

Вихованці творчих колективів Палацу творчості учнів виступили дуже вдало та отримали призові місця.

Оркестр народних інструментів | Просмотров: 381 | Добавил: Veta | Дата: 20.05.2020

  

Вітаємо переможців обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти районів (міст), об’єднаних територіальних громад області.

І місце

Войциховська Мадіна,   І вікова категорія;  Брілліант  Валентин,   ІІ вікова категорія, - вихованці "Народного художнього колективу"  театру  "Мрія", керівник Олійник Марія Олександрівна

Театральний колектив "Мрія" | Просмотров: 336 | Добавил: Veta | Дата: 05.05.2020

    

26 січня 2020 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили пройшов міський конкурс театрального мистецтва «Зірки Причорномор’я», учасниками якого стали сім самодіяльних колективів м.Миколаєва.

Почесне ІІІ місце вибороли вихованці «Народного художнього колективу» театру «Мрія» (кер. М. Олійник, пед.. І. Лабарткава) Палацу творчості учнів, представивши на розсуд журі інсценіровку Г.Голубенка «Намётанный глаз» та пантоміму «Квіти».

Вітаємо талановитих юних артистів і зичимо подальших успіхів, наснаги і творчих злетів.

Театральний колектив "Мрія" | Просмотров: 389 | Добавил: Veta | Дата: 30.01.2020


1-10 11-13
Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи