ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ Всеукраїнського онлайн-фестивалю талантів «Зірка року-2020»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Всеукраїнського онлайн-фестивалю талантів

«Зірка року-2020»

Під час карантину художні колективи Палацу творчості учнів брали активну участь у різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних онлайн-конкурсах та фестивалях.

Всеукраїнський онлайн-фестиваль талантів «Зірка року-2020»  проходив з 5 по 15 травня 2020 р. у м. Миколаєві. Його організаторами стала Громадська організація «Перлина» та М - Star Productson. Мета цього заходу – надати можливість вихованцям творчих колективів та педагогам дистанційно взяти участь у фестивалі та зібрати кошти на підтримку медичних працівників міста.

Онлайн-фестиваль проходив за напрямами: вокал, хореографія, театральне мистецтво, інструментальний жанр.

Свою майстерність демонстрували вихованці позашкільних навчальних закладів, музичних шкіл, студенти та педагоги Миколаєва, Херсону, Полтави, Южноукраїнська, Мелітополя.

Вихованці творчих колективів Палацу творчості учнів виступили дуже вдало та отримали призові місця.

ВІТАЄМО

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» /керівник Олеся Климчук/ – 3 Гран- прі та лауреат І ступеню;

«Народноий художньій колектив» духовий  оркестр /керівник Федір Камінецький, педагог Сергій Пономарьов/

Солісти:

Козловський Миколай /кларнет/ – Гран-прі;

Абрамов Руслан /саксофон/ – Гран-прі;

Тунч Хелін /саксофон/ – Гран-прі; лауреат І, ІІ ступеню;

Тунч Деніз /труба/ – лауреат І ступеню;

Кукса Олексій /труба/ – лауреат І ступеню;

Рижков Кирило /кларнет/ – лауреат І ступеню;

Дуети:

Тунч Хелін, Кукса Олексій /саксофон, труба/ – лауреати І ступеню;

Дует педагогів: Сергій та Людмила Пономарьови, /фортепіано, саксофон/ – лауреати І ступеню;

«Народний художній колектив» оркестр народних інструментів: /керівник Сергій Гончарук/

Сторжук Сергій /гітара/ – лауреат ІІ ступеню;

«Народний художній колектив» театр «Мрія» /керівник Марія Олійник/ художнє читання :

старша вікова категорія

Андрій Балдук – Гран-прі;

Валентин Бріліант – лауреат І ступеню;

середня вікова категорія

Егор Басов-Полтавцев – лауреат І ступеню;

молодша вікова категорія

Роберт Саркісян – Гран-прі

Олександра Славітяк – лауреат І ступеню;

Вітаємо переможців та бажаємо творчих  злетів,  нових перемог!

 

 

 

Категорія: Оркестр народних інструментів | Додав: Veta (20.05.2020)
Переглядів: 11 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи