НАШІ ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ!

Карантин – не привід скласти руки. «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» (кер. Олеся Климчук) поповнив скарбничку перемог дипломами Лауреатів І та ІІ ступенів Міжнародного фестивалю-конкурсу «GOLD EUROPE WORLD STARS PRAGUE 2020» (Чехія), та «Гран-прі», диплом Лауреата І ст. Всеукраїнського фестивалю талантів «Зірка року 2020».

Карантин – не привід скласти руки в очікуванні покращення ситуації. Навпаки, це пошук нових можливостей і перспектив. Активне творче життя перемістилося у віртуальний світ: онлайнзаняття, репетиції, тренування та ін..
Прекрасною нагодою продемонструвати свій талант і кропітку працю в таких умовах є участь в дистанційних конкурсах та фестивалях.

Так, з 1 по 5 травня проходив дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс «GOLD EUROPE WORLD STARS PRAGUE  2020» (Чехія), в якому взяли участь більше тисячі колективів з різних куточків всього Світу, серед учасників і вихованці старшої та середньої групи «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Джерельце». Творчий колектив виборов почесні звання Лауреатів І та ІІ ступенів у номінаціях «Народна стилізація» і «Танці народів світу».

Наймолодші вихованці колективу гідно прийняли естафету від старших і вибороли призові місця у щорічному конкурсі талантів «Зірка року 2020». Гран-При та диплом Лауреата І ступеню поповнили колекцію перемог у номінації «Естрада».

Пишається талантами Палац! Зичимо колективу подальшого творчого розвитку, надхнення, танових перемог!

 

Категорія: Ансамбль танцю "Джерельце" | Додав: Veta (19.05.2020)
Переглядів: 9 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи