"Народний художній колектив" ансамбль танцю "Джерелье"

 

Є в Палаці творчості учнів незвичайна родина, в якій виховуються більше 150 дітей. Всі вони дуже різні,  кожен має свій характер, свою мрію, своє захоплення, але є одна спільна риса для всіх вихованців вони закохані в танець.

Творчий шлях ансамблю танцю “Джерельце”, а саме так називається ця дивна родина, розпочався у 1990 році. Засновником була Макарова Ганна Юхимівна – професійний хореограф, талановитий педагог, чудова людина. Майже 30 років вона була незмінним керівником колективу.

З вересня 2019 року керівництво колективом взяла на себе молода, енергійна, цілеспрямована педагог-хореограф Климчук Олеся Володимирівна.

За 30 років ансамблем пройдено немалий шлях від невеликого гуртка до оригінального колективу, який на сьогоднішній день має напрацьовану систему навчання, виховання, концертну практику.

Ансамбль танцю «Джерельце» постійний учасник міських, обласних, регіональних конкурсів і фестивалів України. Неодноразово гідно представив рідне місто і Батьківщину на міжнародних сценах Болгарії, Греції Італії, Словаччини, Угорщини.

Кожна дитина, яка потрапляє до колективу, має можливість відчути себе частиною великої дружньої родини ансамблю «Джерельце».

 

Категорія: Ансамбль танцю "Джерельце" | Додав: Veta (19.04.2019)
Переглядів: 228 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи