У категорії матеріалів: 14
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати за: Даті

   Вшановуючи пам’ять улюбленого керівника, високопрофесійного педагога Ганни     Юхимівни Макарової  ініційовано громадське обговорення щодо присвоєння «Народному     художньому колективу» ансамблю танцю «Джерельце» імені Ганни Макарової.

ПРОСИМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ ТАКОЇ ВАЖЛИВОЇ ТЕМИ!

Свої думки щодо цього питання ви можете висловити в коментарях до цієї статті

 

В Палаці творчості учнів протягом 30 років веде творчу діяльність «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце», яскравий, самобутній, із своїм неповторним стилем виконання. Ансамбль танцю «Джерельце» знають і цінують не лише у Миколаєві, а й за кордоном рідної держави. Засновником і незмінним керівником була Ганна Юхимівна Макарова – талановитий педагог, висококваліфікований  хореограф і чудова людина, яка пішла з життя у березні 2019 року.

Колектив пройшов чималий шлях: від дитячого самодіяльного ансамблю до згуртованого «Народного художнього колективу»,  яким ми знаємо його сьогодні. Це заслуга саме Ганни Юхимівни Макарової. Керівник до кожної  дитини ставилася з материнським теплом і турботою, була взірцем професіоналізму і людяності. За цей період випускниками ансамблю стали близько 3 тисяч миколаївців. Багато випускників зв’язали своє життя з хореографією: вони є провідними артистами хореографічних колективів різних театрів не тільки України, а і багатьох інших країн світу, а деякі обрали шлях свого педагога  створивши власні колективи.

За високий професіоналізм, любов і відданість своїй справі Ганну Юхимівну нагороджено: знаком "Відмінник освіти України" (2000р.), Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2006р.), Почесною грамотою Миколаївської обласної ради (2008р.), дипломом обласного конкурсу "Кращій педагогічний працівник" Миколаївської області в номінації "Позашкільна освіта" (2009р.), Почесною грамотою Академії педагогічних наук України (2010р.), щорічною Премією Верховної Ради України (2015р.); присвоєно звання "Заслужений працівник культури" (2017р.)

Вшановуючи пам’ять улюбленого керівника, високопрофесійного педагога, за підтримки адміністрації Палацу творчості учнів, – вихованцями, випускниками, батьками та нинішнім керівником ансамблю "Джерельце" Климчук Олесею Володимирівною, – ініційовано громадське обговорення щодо присвоєння «Народному художньому колективу» ансамблю танцю «Джерельце» імені Ганни Макарової.

ПРОСИМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ ТАКОЇ ВАЖЛИВОЇ ТЕМИ!

Свої думки щодо цього питання ви можете висловити в коментарях до цієї статті.

Ансамбль танцю "Джерельце" | Переглядів: 2670 | Додав: Veta | Дата: 20.12.2019 | Коментарі (137)

 

Є в Палаці творчості учнів незвичайна родина, в якій виховуються більше 150 дітей. Всі вони дуже різні,  кожен має свій характер, свою мрію, своє захоплення, але є одна спільна риса для всіх вихованців вони закохані в танець. Школу життя в "Народному художньому колективі" ансамблі танцю "Джерельце" пройшли цілі сімейні династії. Тут домінує любов до танцю, що передається від батьків дітям. Творчий шлях ансамбль танцю “Джерельце”, а саме так називається ця дивна родина, розпочався у 1990 році. З вересня 2019 року керівництво колективом взяла на себе молода, енергійна, цілеспрямована педагог-хореограф Климчук Олеся Володимирівна. Ансамбль танцю «Джерельце» постійний учасник міських, обласних, регіональних конкурсів і фестивалів України. Неодноразово гідно представив рідне місто і Батьківщину на міжнародних сценах Болгарії, Греції Італії, Словаччини, Угорщини. Кожна дитина, яка потрапляє до колективу, відчуває себе частиною великої дружньої родини.

 

Ансамбль танцю "Джерельце" | Переглядів: 100 | Додав: Veta | Дата: 19.04.2019

    Образцовый детский ансамбль, подобно космическому кораблю, управляемый искусно и профессионально умелой рукой настоящего мастера свого дела Анной Ефимовной Макаровой, стал набирать высоту. Он смело выходит на всеукраинскую орбиту, бережно считаясь при этом и с областным притяжением, то есть не забывая родные пенаты.
Ансамбль танцю "Джерельце" | Переглядів: 1930 | Додав: drNata | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (1)

  

У листопаді відбувся дистанційний обласний конкурс хореографічних колективів «Jam 2020». До заходу долучилися понад 50 різноманітних хореографічних колективів із різних куточків Миколаївщини. Колективи представляли конкурсну програму, що складалася з двох сценічних різнопланових номерів.

Вітаємо «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» (кер. О. Климчук), який посів перші місця в номінаціях «Народна стилізація» та «Естрадна хореографія». Сподіваємося на нові перемоги та призові місця!

Ансамбль танцю "Джерельце" | Переглядів: 40 | Додав: Veta | Дата: 12.11.2020

    

На обласному конкурсі хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя 2020» найкращі танцівники Миколаївщини продемонстрували свій багатогранний талант і оригінальні номери. Учасники змагалися в різних вікових категоріях і номінаціях. Вітаємо хореографічні колективи Палацу творчості учнів з призовими місцями: «Народний художній колектив» ансамбль класичного танцю «Дивертисмент» (кер. Драгомощенко С.О.) - Гран-при та І місце в номінації «Класична хореографія»; «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Веселка» (кер. Зарванська В.В.) - І місце в номінації «Народна хореографія»; «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» (кер. Климчук О.В.) - ІІ місця в номінаціях «Народна хореографія» та «Сучасна хореографія». Пишаємося нашими талановитими вихованцями!

Ансамбль танцю «Веселка» | Переглядів: 42 | Додав: Veta | Дата: 12.11.2020

Наприкінці  жовтня 2020 року у місті Запоріжжі було проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії «НатхненняХортиці» (дистанційний формат). Не зважаючи на відстань, фестиваль об’єднав юні таланти з десяти регіонів України.Журі фестивалю очолювала Островська Каріна Володимирівна, заслужений працівник культури  України, доцент, завідувач кафедри народної хореографії Харківської державної академії культури,  член національної хореографічної спілки України. Рідний Миколаїв та  Палац творчості учнів на конкурсі народної хореографії представив «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце». Вітаємо юних танцюристів з призовими місцями. Бажаємо подальших перемог та реалізації творчих планів!

Ансамбль танцю "Джерельце" | Переглядів: 38 | Додав: Veta | Дата: 11.11.2020

     

Всеукраїнський фестиваль національних культур «Дружба — 2020» цього року проводився жовтні в онлайн-форматі.  Незабутнє свято, головний меседж якого — утвердження принципів міжнаціонального миру і злагоди в суспільстві — об’єднав колективи з усієї країни. Традиційно, колективи Палацу творчості учнів беруть участь у заході. Творчі, талановиті вихованці  провідних колективів: «Народного художнього колективу» театру «Мрія» (кер. М. Олійник), «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Джерельце» (кер. О.Климчук) та «Народного художнього колективу» капели бандуристів «Україночка» (кер. Н. Усова), «Народного художнього колективу» фольклорного гурту «Барвінок» (підготовча груп, кер. О. Пасько) представили самобутні, яскраві номери. Дійство завершилось великим Гала-концертом.

Театральний колектив "Мрія" | Переглядів: 30 | Додав: Veta | Дата: 10.11.2020

Під час карантину художні колективи Палацу творчості учнів брали активну участь у різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних онлайн-конкурсах та фестивалях. Всеукраїнський онлайн-фестиваль талантів «Зірка року-2020»  проходив з 5 по 15 травня 2020 р. у м. Миколаєві. Його організаторами стала Громадська організація «Перлина» та М - Star Productson. Мета цього заходу – надати можливість вихованцям творчих колективів та педагогам дистанційно взяти участь у фестивалі та зібрати кошти на підтримку медичних працівників міста.

Вихованці творчих колективів Палацу творчості учнів виступили дуже вдало та отримали призові місця.

Оркестр народних інструментів | Переглядів: 116 | Додав: Veta | Дата: 20.05.2020

  

Карантин – не привід скласти руки. «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» (кер. Олеся Климчук) поповнив скарбничку перемог дипломами Лауреатів І та ІІ ступенів Міжнародного фестивалю-конкурсу «GOLD EUROPE WORLD STARS PRAGUE 2020» (Чехія), та «Гран-прі», диплом Лауреата І ст. Всеукраїнського фестивалю талантів «Зірка року 2020». 

Пишається талантами Палац! Зичимо колективу подальшого творчого розвитку, надхнення, танових перемог!

Ансамбль танцю "Джерельце" | Переглядів: 112 | Додав: Veta | Дата: 19.05.2020


1-10 11-14
Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи