Приветствую Вас Гість
RSS
 
Главная Регистрация Вход
Каталог статей »
Палац - це ми!

Меню сайту

Категорії розділу
Оркестр народних інструментів [9]
Духовий оркестр [3]
Образцовый художественный коллектив
Ансамбль танцю «Веселка» [4]
Ансамбль танцю «Юність Прибужжя» [3]
Театральний колектив "Мрія" [2]
Ансамбль танцю "Джерельце" [2]
Коллектив эстрадного вокала "Каприз"; [1]
Капела бандуристів "Україночка" [2]
Вокальний гурток "Домісолька" [2]
Ансамбль класичного танцю "Дивертисмент" [4]
Ансамбль танцю «Невгамовні» [2]
«Зразковий художній колектив»
Оркестр народних інструментів "Мелодія" [0]
Фольклорний колектив "Барвінок" [2]
Вокальний гурток [0]
Вокальний гурток "Melody kids" [1]
Гурток гитаристів [0]
Гурток спортивного танцю [0]
Гурток спортивного танцю "Step up" [0]
Гурток спортивного танцю "Анна" [0]
Заходи вітділу [0]

Главная » Статьи » Отдел художественно-эстетического воспитания » Духовий оркестр

Європа – перший свисток. Футбол і музика

    Важливою подією для вихованців духового оркестру стала участь у міжнародному проекті «Європа – перший свисток. Футбол і музика», який відбувся з 3 по 10 червня 2012 року у міжнародному домі зустрічей молоді у місті Кшижова (Польща) в дні проведення чемпіонату Європи з футболу. Фестиваль був організований за підтримки фонду «Кшижова для європейського порозуміння». На фестивалі були присутні більше 60-ти юних музикантів з Польщі, Німеччини, України. Наше місто представляв оркестр Палацу творчості учнів в складі 9 кращих солістів - 3 трубачів та 4 саксофоністів: Т.Сторчак, Є. Леонтьєва, С.Кокулова, В.Гучек, Є.Дьоміна, Д.Тимошенко, А.Цимбаліст. Завданням Фестивалю було створення зведеного міжнародного оркестру для виконання музичних творів різних жанрів, епох та стилів і проведення публічних виступів. Репетиції проводилися тричі на день. Керував зведеним колективом німецький дирегент та композитор Дітер Канцлейтер. Учасники оркестру продемонстрували високу виконавську майстерність в концерті на сцені театру міста Свідниці з приводу початку Чемпіонату Європи З футболу та Фінальному концерті фестивалю на міському стадіоні Кшижова.

 

    Учасники проекту також взяли участь у різноманітних пізнавально-розважальних програмах, екскурсіях, символічній посадці дерева на Черешньовій алеї, які сприяли створенню позитивної атмосфери, налагодженню дружніх стосунків, взаємопорозумінню між дітьми різних країн. Це, в свою чергу, допомогло їм у повній мірі продемонструвати власні музичні навички та високий рівень оволодіння інструментом, проявити зібраність, духовну єдність, згуртованість та взаємодопомогу в ході концертних виступів.

 

    Гідний виступ юних миколаївців на фестивалі було оцінено Почесними сертифікатами, які були вручені на урочистій церемонії директором Фонду Кшижова Монікою Кретчман та координатором проекту Аделайдой Лебьодой. Ця поїздка, безумовно, мала великий виховний вплив не тільки на дітей- учасників фестивалю, а й на всіх вихованців колективу. По приїзді учасники фестивалю поділилися зі своїми товаришами враженнями про поїздку, про спільну роботу з однолітками з інших країн, розповіли про високий рівень їхньої технічної підготовки та виконавської майстерності, цікаві зустрічі, нових друзів. Беззаперечно, дана подія стане стимулом для інших вихованців колективу і надалі самовдосконалюватися, рости над собою для того, щоб в майбутньому взяти участь у нових творчих відрядженнях і проектах.

 

    Своїми враженнями від поїздки поділилася вихованка оркестру Тамара Сторчак: "Ми краще узнали один одного, здружилися ще більше. Тепер можемо довіряти один одному у будь-яких справах. У нас з'явилися друзі в Польщі та Німеччині. Поляків ми розуміли добре, бо наші мови схожі, а з німцями спілкувалися за допомогою англійської та жестів. Сподіваюся, наша дружба продовжиться, адже є Інтернет і ми будемо бачитися". А Валерія Гучек додала: "Сподіваюсь поїхати в наступному році на фестиваль, бо домовилися з новими друзями знову зустрітися в Польщі".

Категория: Духовий оркестр | Добавил: BVI (14.06.2012)
Просмотров: 628 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Освіта
Друзі сайту

Форма входу


Статистика


Copyright Наталья Беркунская © 2019
Сайт управляється системою uCoz