У категорії матеріалів: 11
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати за: Даті

Палац творчості учнів  привітав вихованців з прийдешнім Новим роком! Нехай Новий рік подарує багато приводів для радості і щасливих моментів. «Народні художні колективи»: ансамбль класичного танцю «ДИВЕРТИСМЕНТ», ансамбль танцю «ДЖЕРЕЛЬЦЕ», фольклорний гурт «БАРВІНОК», «Зразковий художній колектив» ансамбль танцю «НЕВГАМОВНІ», ансамбль естрадної пісні «ДОМІСОЛЬКА»,вокальний ансамбль «MELODY KIDS»

Ансамбль танцю "Джерельце" | Переглядів: 36 | Додав: Veta | Дата: 21.12.2021

  

18 грудня в м. Одесса проходив Всеукраїнський конкурс "Барви дитинства", в якому брали участь вихованки "Народного художнього колективу" ансамблю класичного танцю "ДИВЕРТИСМЕНТ"(кер. СВІТЛАНА ДРАГОМОЩЕНКО, ТЕТЯНА СМИКОВА).

Неймовірно легкий, артистичний та чуттєвий виступ балерин не залишив сумнівів журі у високому рівні виконавської майстерності колективу, що дало можливість дівчатам посісти три ПЕРШИХ місця у різних вікових категоріях.

Пишаємося тобою, "ДИВЕРТИСМЕНТ"!!

Ансамбль класичного танцю "Дивертисмент" | Переглядів: 35 | Додав: Veta | Дата: 19.12.2021

Вітаємо тебе, рідний Миколаєве! Рости! Квітни! Розвивайся! Нехай кожен житель буде щасливий від того, що тут живе!

Палац творчості учнів вітає  рідне місто святковим концертом «На вітрилах мрій». На майданчику біля Палацу глядачів зустрічали ведучі концерту в образах героїв програми «Орел і решка». Разом із вихованцями вокальних, танцювальних, інструментальних колективів вони дарували глядачам свою творчість, щирі посмішки та гарний настрій.

      

Заходи відділу | Переглядів: 52 | Додав: Veta | Дата: 11.09.2021

24 серпня відзначається загальнонаціональна подія, державне свято - 30-річчя Незалежності України. Напередодні цієї урочистої дати Палац творчості учнів міста Миколаєва підготував 12 денний марафон привітань «НАША ТВОРЧІСТЬ ТОБІ, УКРАЇНО!» Кращі колективи закладу щодня презентуватимуть свою творчість рідній незалежній Україні!

«Народні художніі колективи»: театр «Мрія» (кер. Олійник М.О.)ансамбль класичного танцю «Дивертисмент» (кер.Драгомощенко С.О., ансамбль танцю «Джерельце» (кер. Климчук О.В., Маслов І.В), ансамбль танцю «Юність Прибужжя» (кер. Тотонь О.М.), фольклорний гурт «Барвінок» (кер. Квітка І.С., Дратман Я.М.), «Зразковий художній колектив» ансамбль танцю «Невгамовні» (кер. Коломацька А.М.), ансамбль спортивно-батьного танцю «STEP-UP» (кер. Яковлева М.Г.), ансамбль естрадної пісні «Домісолька» (кер. Вітовець О.М., вокально-інструментальний ансамбль (кер. Мосін Д.І.)

 

iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/YJRZh7KMcLs" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

З Україною в серці | Переглядів: 54 | Додав: Veta | Дата: 23.08.2021

   

В перший день літа  Палац творчості учнів привітав   усіх зі святом – Міжнародним днем захисту дітей!  Театралізована концертно-ігрова програма  «Подорож в країну Дитинства» подарувала всім учасникам та глядачам радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин.

Саме в наших вихованцях ми бачимо здійснення своїх мрій та сподівань і  робимо все можливе щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

Заходи відділу | Переглядів: 66 | Додав: Veta | Дата: 02.06.2021

    

На обласному конкурсі хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя 2020» найкращі танцівники Миколаївщини продемонстрували свій багатогранний талант і оригінальні номери. Учасники змагалися в різних вікових категоріях і номінаціях. Вітаємо хореографічні колективи Палацу творчості учнів з призовими місцями: «Народний художній колектив» ансамбль класичного танцю «Дивертисмент» (кер. Драгомощенко С.О.) - Гран-при та І місце в номінації «Класична хореографія»; «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Веселка» (кер. Зарванська В.В.) - І місце в номінації «Народна хореографія»; «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» (кер. Климчук О.В.) - ІІ місця в номінаціях «Народна хореографія» та «Сучасна хореографія». Пишаємося нашими талановитими вихованцями!

Ансамбль танцю «Веселка» | Переглядів: 112 | Додав: Veta | Дата: 12.11.2020

Чим займаються юні балерини під час карантину? Звісно, займаються класичною хореографією. Педагоги проводять віртуальні заняття та спілкуються з вихованцями дистанційно.

 

Ансамбль класичного танцю "Дивертисмент" | Переглядів: 273 | Додав: Veta | Дата: 14.04.2020

    

З 17.05 – 19.05. 2019 р. у м. Миколаїв відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі».

Неймовірне різнобарв’я хореографічних стилів, жанрів і технік, до 3000 юних та досвідчених любителів мистецтва танцю зустрілися щоб продемонструвати свою хореографічну майстерність у фестивалі-конкурсі.

Вихованці хореографічних колективів Палацу творчості учнів презентували свої кращі танцювальні номери та отримали почесні нагороди.

Ансамбль класичного танцю "Дивертисмент" | Переглядів: 257 | Додав: dtu | Дата: 20.05.2019

  

11- 12 травня 2019 р. у  м. Херсон відбувся Всеукраїнський фестиваль – конкурс мистецтв «ART TAVRIA FEST», мета якого виявити та підтримати талановитих та обдарованих дітей.

Вихованці молодшої групи «Народного художнього колективу» ансамблю класичного танцю «Дивертисмент» показали свою майстерність й наполегливість та посіли  призові місця в номінації «Хореографія».

Вітаємо та пишаємось нашими вихованцями! Бажаємо їм наснаги і нових творчих злетів, а керівникам Світлані Олександрівні Драгомощенко та Тетяні Юріївні Смиковій  – плідної та натхненної праці на ниві плекання юних талантів.

 

Ансамбль класичного танцю "Дивертисмент" | Переглядів: 246 | Додав: dtu | Дата: 13.05.2019

  

Балет – це не просто захоплення, це стан душі та спосіб мислення.

3 травня в Палаці творчості учнів свято танцю, грації, таланту зібрало всіх у великій залі на ІV конкурс виконавської майстерності «Фуете «Дивертисменту», який  спрямований на естетичний розвиток дітей, на можливість творчо розвиватися та самовдосконалюватися Саме тут запалюються нові зірочки, народжуються майбутні балеринки.

Його учасниками є здібні та обдаровані вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю класичного танцю «Дивертисмент». На сцену вийшли юні балерини чотирьох вікових категорій: найменші вихованці ансамблю, які роблять перші кроки на сцені, як солісти, «досвідчені» артисти, та «зіркові» балерини.

Свято класичного танцю перетворилося на феєрверк різноманітних образів, чарівної музики, яскравих костюмів. Кожна учасниця вклала у свій танок свою душу, натхнення, і очі кожної з них сяяли щастям і великим бажанням перемогти.

Володарками Гран-Прі стали:                            

І категорія  (8-9 років)– Поліщук Аліса;

ІІ категорія (10 – 11 років)– Макаронова Регіна;

ІІІ категорія (12 років) – Кравченко Вікторія;

ІV категорія  (13 – 16 років) – Мизь Анастасія.

Також глядачі в залі мали змогу виразити свою прихильність та обрати в цих чотирьох категоріях володарок «Призу глядацьких симпатій», за результатами голосування перемогу отримали :

І категорія – Поліщук Аліса;

ІІ категорія – Зайцева Катерина;

ІІІ категорія – Биченко Анастасія;

ІV категорія – Мизь Анастасія.

Танець – це ваш пульс, биття ваших сердець, ритм вашого життя. Це рух, радість, щастя! Ми бажаємо юним балеринам – творчості, терпіння та досягнення мети, а педагогам – здібних, вдячних вихованців та нових творчих злетів.

 

 

Ансамбль класичного танцю "Дивертисмент" | Переглядів: 264 | Додав: dtu | Дата: 07.05.2019


1-10 11-11
Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи