У категорії матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

Сортувати за: Даті

Чим займаються юні балерини під час карантину? Звісно, займаються класичною хореографією. Педагоги проводять віртуальні заняття та спілкуються з вихованцями дистанційно.

 

Ансамбль класичного танцю "Дивертисмент" | Переглядів: 75 | Додав: Veta | Дата: 14.04.2020

    

З 17.05 – 19.05. 2019 р. у м. Миколаїв відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі».

Неймовірне різнобарв’я хореографічних стилів, жанрів і технік, до 3000 юних та досвідчених любителів мистецтва танцю зустрілися щоб продемонструвати свою хореографічну майстерність у фестивалі-конкурсі.

Вихованці хореографічних колективів Палацу творчості учнів презентували свої кращі танцювальні номери та отримали почесні нагороди.

Ансамбль класичного танцю "Дивертисмент" | Переглядів: 126 | Додав: dtu | Дата: 20.05.2019

  

11- 12 травня 2019 р. у  м. Херсон відбувся Всеукраїнський фестиваль – конкурс мистецтв «ART TAVRIA FEST», мета якого виявити та підтримати талановитих та обдарованих дітей.

Вихованці молодшої групи «Народного художнього колективу» ансамблю класичного танцю «Дивертисмент» показали свою майстерність й наполегливість та посіли  призові місця в номінації «Хореографія».

Вітаємо та пишаємось нашими вихованцями! Бажаємо їм наснаги і нових творчих злетів, а керівникам Світлані Олександрівні Драгомощенко та Тетяні Юріївні Смиковій  – плідної та натхненної праці на ниві плекання юних талантів.

 

Ансамбль класичного танцю "Дивертисмент" | Переглядів: 142 | Додав: dtu | Дата: 13.05.2019

  

Балет – це не просто захоплення, це стан душі та спосіб мислення.

3 травня в Палаці творчості учнів свято танцю, грації, таланту зібрало всіх у великій залі на ІV конкурс виконавської майстерності «Фуете «Дивертисменту», який  спрямований на естетичний розвиток дітей, на можливість творчо розвиватися та самовдосконалюватися Саме тут запалюються нові зірочки, народжуються майбутні балеринки.

Його учасниками є здібні та обдаровані вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю класичного танцю «Дивертисмент». На сцену вийшли юні балерини чотирьох вікових категорій: найменші вихованці ансамблю, які роблять перші кроки на сцені, як солісти, «досвідчені» артисти, та «зіркові» балерини.

Свято класичного танцю перетворилося на феєрверк різноманітних образів, чарівної музики, яскравих костюмів. Кожна учасниця вклала у свій танок свою душу, натхнення, і очі кожної з них сяяли щастям і великим бажанням перемогти.

Володарками Гран-Прі стали:                            

І категорія  (8-9 років)– Поліщук Аліса;

ІІ категорія (10 – 11 років)– Макаронова Регіна;

ІІІ категорія (12 років) – Кравченко Вікторія;

ІV категорія  (13 – 16 років) – Мизь Анастасія.

Також глядачі в залі мали змогу виразити свою прихильність та обрати в цих чотирьох категоріях володарок «Призу глядацьких симпатій», за результатами голосування перемогу отримали :

І категорія – Поліщук Аліса;

ІІ категорія – Зайцева Катерина;

ІІІ категорія – Биченко Анастасія;

ІV категорія – Мизь Анастасія.

Танець – це ваш пульс, биття ваших сердець, ритм вашого життя. Це рух, радість, щастя! Ми бажаємо юним балеринам – творчості, терпіння та досягнення мети, а педагогам – здібних, вдячних вихованців та нових творчих злетів.

 

 

Ансамбль класичного танцю "Дивертисмент" | Переглядів: 120 | Додав: dtu | Дата: 07.05.2019

«Дивертисменту»   -  25!

Ансамблю классического танца «Дивертисмент»  Дворца творчества учащихся  исполнилось 25 лет. Классическое искусство недаром считается высоким. Не каждому дано увидеть за легким порханием по сцене хрупких девочек в воздушных одеждах те вечные и жизнеутверждающие идеалы, без которых жизнь стала бы пустой и пресной.   Но к их пониманию приходят через огромный ежедневный труд.

Ансамбль класичного танцю "Дивертисмент" | Переглядів: 1232 | Додав: dtu | Дата: 14.05.2013 | Коментарі (0)


Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи