Язык сайта
Выбрать язык / Choose language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Приветствую Вас Гість
RSS
 
Главная Регистрация Вход
Каталог статей »
Палац - це ми!

Меню сайту

Категорії розділу
Оркестр народных инструментов [9]
Духовой оркестр [3]
Образцовый художественный коллектив
Ансамбль народного танца «Веселка» [3]
Ансамбль «Юность Прибужья», [3]
Театральный коллектив "Мечта" [1]
Ансамбль "Джерельце" [1]
Коллектив эстрадного вокала "Каприз"; [1]
Капелла бандуристов "Украиночка" [2]
Вокальный ансамбль "Парус" [1]
Ансамбль классического танца «Дивертисмент» [1]

Главная » Статьи » Отдел художественно-эстетического воспитания » Ансамбль «Юность Прибужья»,

Світ танцю

  28  квітня 2013 року у Палаці творчості відбулося хореографічне свято – «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Юність Прибужжя» святкував свій 30-ти річний ювілей.

        Гарна постава, відчуття музики, вишуканість рухів, фізичний розвиток та відмінне   самопочуття – у батьків завжди є достатньо підстав, подеколи доволі прагматичних, для того, щоб привести свою дитину до танцювального гуртка. Мистецтво ж має свої цілі, завдання та аргументи, набагато глибші, вищі і переконливіші.

Для керівника «Зразкового художнього колективу» ансамблю танцю «Юність Прибужжя» Валентини Володимирівни Белічко головною надзадачею і водночас вихідною точкою у роботі з дітьми є виховання людяності, розвиток і виховання людської душі. Здавалося б, доволі ефемерні поняття, однак саме така педагогічна філософія В.В. Белічко є важливою передумовою всіх перемог і досягнень танцювального колективу.

Ансамбль танцю «Юність Прибужжя» – один із найвідоміших і найяскравіших дитячих колективів міста та області. Його зірка засвітилась на творчому небосхилі прибузького краю у 1983 році. Починалось все із невеличкого гуртка, який налічував 30 дітей, і заповітної мрії – створити численний, винятково самобутній колектив. Для впевнених і працьовитих нічого нездійсненного немає. Сьогодні ««Юність Прибужжя» – лауреат та дипломант багатьох міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів, гордість Палацу творчості учнів, окраса концертних майданчиків міста й області. Колектив налічує понад 140 дітей різного віку, має багатий різножанровий репертуар, вироблений роками неповторний характер і стиль, неабиякий досвід сцени.

У творчому арсеналі ансамблю – українські танці, танці народів світу, сучасні естрадно-хореографічні композиції. Юним танцівникам підвладне  все: вони переконливо виглядають, виконуючи гопак і козачок, естетично довершено, художньо ємко їм вдається передати душу рок-н-ролу, твісту, джайву, модерну і джазу.

Незмінним керівником ансамблю танцю «Юність Прибужжя» з 1992 року є В.В. Белічко – особистість харизматична, вольова і самовіддана. В ній дивним чином поєднується непоєднуване: сталевий характер, запальний темперамент і тонка, чутлива душа, а ще невтомність і непохитність у досягненні поставлених цілей, творчий неспокій і постійна жага діяльності, руху вперед, підкорення нових висот. Разом із В.В. Белічко працює високопрофесійний колектив: талановиті педагоги-хореографи О.Я. Кисіль, О.М. Степаненко, музикант-акомпаніатор  Н.І. Зуб.

За роки існування у колективі сформувались основні принципи роботи: працелюбність, відповідальність за себе і за того, хто поруч, взаєморозуміння і взаємодопомога, дисципліна і самодисципліна, позитивне ставлення до життя. «У нашому колективі немає випадкових людей, – переконана         В.В. Белічко. – Тут кожен розуміє: відшліфовані рухи рук і ніг – це ще не танець, це – фізкультура. Танець – це мова душі, гармонійно передана за допомогою рухів. Глядач теж бачить, відчуває і розуміє танець своїм серцем». Зусиллями керівника та педагогів у танцювальному колективі створена особлива атмосфера, важливими складовими якої є віра в дитину і в її потенціал. В таких умовах дитина починає формувати і творити саму себе, розкривати свої приховані надможливості, зусиллям волі вивищуватися над собою. Робота в ансамблі танцю дає кожному учаснику цінний життєвий досвід, усвідомлення своєї важливості і відповідальності за спільну справу, розуміння того, що високий рівень майстерності досягається роками наполегливої роботи, а чергова перемога колективу – це, в першу чергу, результат перемоги кожного танцівника над собою. Артистичність, технічна довершеність, внутрішня глибина і гармонійність виконавців ансамблю танцю «Юність Прибужжя» – це то, що вирізняє колектив з-поміж інших, а на здобуття нових висот танцівників завжди надихає віра у себе і щира незгасна любов до танцю. 

Категория: Ансамбль «Юность Прибужья», | Добавил: dtu (29.04.2013)
Просмотров: 1140 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Освіта
Друзі сайту

Форма входу


Статистика


Copyright Наталья Беркунская © 2019
Сайт управляється системою uCoz