Перемога хореографічних колективів

Кожного року, Миколаївським обласним центром народної творчості проводиться конкурс хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя». Майже 100 хореографічних колективів з усієї Миколаївщини змагаються за призові місця.

16 листопада хореографічні колективи Палацу творчості учнів гідно представили заклад на конкурсі та були високо оцінені всіма членами журі.

«Народний художній колектив» ансамбль танцю “Веселка”(кер. Зарванська В.В.) в номінації “Народний танець” в двох вікових категоріях, зайняли почесні І місця.

В номінації «Естрадна хореографія» (2 вікова категорія, 7-10 років) одразу два колективи Палацу вибороли призові місця, а саме: «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» (кер. Климчук О.В.) з енергійним, драйвовим номером «Безтурботне дитинство» і грайливою «Оце так ягідка» не залишили байдужим жодного члена журі та отримали І місце; «Зразковий художній колектив» ансамбль танцю «Невгамовні» (кер. Коломацька А.М.) продемонстрували глядачам та журі «Приготування святкового торту» та креативний номер «Хто кращій?» і теж заслужено посіли І місце у номінації «Естрадна хореографія».

Оскільки обласний конкурс «Перлина Прибужжя» є відбірковим, володарі Гран-прі та колективи, що посіли перше місце, рекомендовані до участі у Відкритому конкурсі сюжетного танцю та малих форм «Dance-Day».

Категорія: Ансамбль танцю «Юність Прибужжя» | Додав: Veta (22.11.2019)
Переглядів: 241 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи