У категорії матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

Сортувати за: Дате

"керівник гуртка-методист" Кореновська Ірина Георгіївна

 

Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Мальви» працює на базі Палацу творчості учнів з 1993 року. У 2013 році за творчі досягнення, активну соціокультурну діяльність йому було присвоєне високе звання «Зразковий художній колектив». Він є одним з визнаних колективів серед гуртків Палацу творчості учнів. Сьогодні гурток відвідують близько 60 дітей віком від 5 до 14 років, яких поєднує атмосфера творчості, дружби та любові до прикладних мистецтв. Основними напрямками роботи гуртка є живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво (декоративний розпис різних регіонів), ліплення, а також необхідні для творчої діяльності дисципліни: композиція та основи образотворчої грамоти. Одне з найулюбленіших занять дітей, яке сприяє розвитку їхньої фантазії та творчої активності - це виконання малюнків аквареллю та гуашшю, пастеллю, а найбільше їм подобається вивчати сучасні техніки: батік, розпис тканини тощо. Ірина Георіївна створює невимушену творчу атмосферу, що розвиває у вихованців фантазію та бажання працювати. Саме через красу мистецтва досягається духовно-моральне й естетичне виховання особистості дитини, пробудження в його душі добрих почуттів, здатності до співпереживання.

Вихованці гуртка «Мальви»постійні учасники різнорівневих конкурсів, фестивалів, виставок дитячих робіт.

  

ЗАПИС ДО ГУРТКА

 

Гурток декоративно- прикладного мистецтва «Мальви» | Просмотров: 149 | Добавил: Veta | Дата: 06.07.2017

Вихованці і педагоги відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  працюють і навчаються під час карантину  в дистанційному режимі.

Гурток декоративно- прикладного мистецтва «Мальви» | Просмотров: 425 | Добавил: Veta | Дата: 13.04.2020

26 жовтня у Палаці творчості учнів відбулася презентація  мистецької палітри творчості вихованців гуртків відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Казкове диво майстрів». Вихованці з натхненням демонстрували на великій сцені свої роботи: картини та малюнки, іграшки та сувеніри зроблені власноруч, малювали піском, створюючи неймовірні картині технікою пісочна анімація. Маленькі модниці  демонстрували колекцію одягу з кольорового паперу та дивовижні парасольки сплетені гачком.  Кульмінацією казкового свята стало феєричне дефіле стилізованого українського вбрання  на фоні великого рушника, який створили вихованці відділу.

Гурток декоративно- прикладного мистецтва «Мальви» | Просмотров: 671 | Добавил: Veta | Дата: 30.10.2019

   Художественная деятельность обогащает человека новыми знаниями, воспитывает эстетическое отношение к действительности, развивает творческие способности. Поэтому очень важно привлекать к художественному творчеству, восприятию окружающего мира детей с раннего детства.

   Существует мысль, что к художественной деятельности необходимо привлекать детей, которые  имеют  природные данные. Но это глубоко ошибочная мысль. Всех детей можно и необходимо с раннего детства привлекать к этому. У них постепенно развивается стойкий интерес к искусству, который способствует более глубокому усвоению приобретенных знаний, пробуждает у  детей  желание  самостоятельно, по  памяти  воспроизводить свое  видение мира.Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи