Про колектив

 

Плетіння спицями та гачком – одне з прадавніх, корисних та цікавих видів декоративно-ужиткового мистецтва. На думку сучасних вчених саме плетіння має позитивний вплив на здоров’я та розумові здібності дітей. Розвиток моторики пальців, почуття рівноваги, зняття напруги та творча реалізація – усе це стає доступним для вихованців, які починають в’язати. Заняття плетінням сприяє розвитку художнього смаку, фантазії, працелюбності, виховує посидючість, цілеспрямованість, почуття взаємодопомоги.

         Головною метою роботи гуртка «Плетіння спицями та гачком» – це навчити дітей думати нестандартно, приймати самостійні рішення, допомагати один одному.

В процесі навчання вихованцівчаться опановувати техніки плетіння по принципу «від простого до складного», використовують сучасні методи та технології.

На заняттях діти ознайомлюються з історією розвитку художнього плетіння, стильовими особливостями узорів та орнаментів, кольоровою гаммою, властивостями ниток та готового трикотажного полотна, навчаються плести різноманітні вироби: одяг, предмети інтер’єру.

Вихованці, віком від 5-7 років, вчаться створювати аплікації з ниток, виготовляти сувеніри та обереги, змалечку привчаються до самоаналізу та самоконтролю.

Не дивлячись на те , що заняття проходять у груповій формі, педагогзнаходить індивідуальний підхід до кожної дитини, що дозволяє розкрити таланти майбутніх майстрів.

Вихованці гуртка є постійними учасниками різнорівневих конкурсів та виставок, які проводяться у Палаці творчості учнів та за його межами.

Категорія: Гурток «Плетіння спицями та гачком» | Додав: Veta (27.02.2020)
Переглядів: 74 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи