У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати за: Дате

керівник Ірина Геннадіївна Амплєєва 

Плетіння спицями та гачком – одне з прадавніх, корисних та цікавих видів декоративно-ужиткового мистецтва. На думку сучасних вчених саме плетіння має позитивний вплив на здоров’я та розумові здібності дітей. Розвиток моторики пальців, почуття рівноваги, зняття напруги та творча реалізація – усе це стає доступним для вихованців, які починають в’язати. Заняття плетінням сприяє розвитку художнього смаку, фантазії, працелюбності, виховує посидючість, цілеспрямованість, почуття взаємодопомоги. Головною метою роботи гуртка «Плетіння спицями та гачком» – це навчити дітей думати нестандартно, приймати самостійні рішення, допомагати один одному. В процесі навчання вихованцівчаться опановувати техніки плетіння по принципу «від простого до складного», використовують сучасні методи та технології.

На заняттях діти ознайомлюються з історією розвитку художнього плетіння, стильовими особливостями узорів та орнаментів, кольоровою гаммою, властивостями ниток та готового трикотажного полотна, навчаються плести різноманітні вироби: одяг, предмети інтер’єру.

 

ЗАПИС ДО ГУРТКА

 

Гурток «Плетіння спицями та гачком» | Просмотров: 373 | Добавил: Veta | Дата: 27.02.2020

Вихованці і педагоги відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  працюють і навчаються під час карантину  в дистанційному режимі.

Гурток декоративно- прикладного мистецтва «Мальви» | Просмотров: 484 | Добавил: Veta | Дата: 13.04.2020

26 жовтня у Палаці творчості учнів відбулася презентація  мистецької палітри творчості вихованців гуртків відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Казкове диво майстрів». Вихованці з натхненням демонстрували на великій сцені свої роботи: картини та малюнки, іграшки та сувеніри зроблені власноруч, малювали піском, створюючи неймовірні картині технікою пісочна анімація. Маленькі модниці  демонстрували колекцію одягу з кольорового паперу та дивовижні парасольки сплетені гачком.  Кульмінацією казкового свята стало феєричне дефіле стилізованого українського вбрання  на фоні великого рушника, який створили вихованці відділу.

Гурток декоративно- прикладного мистецтва «Мальви» | Просмотров: 732 | Добавил: Veta | Дата: 30.10.2019


Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи