У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати за: Даті

Студія образотворчого мистецтва «Казкове диво»,

керівник  Цимбал Вікторія  Володимирівна  

 Студія образотворчого мистецтва «Казкове диво» працює з 2013 року. Основними напрямками роботи гуртка є графіка, живопис, декоративно-ужиткове мистецтво (розпис, витинанка), ліплення, а також необхідні для творчої діяльності дисципліни: композиція та основи образотворчої грамоти. В процесі навчання діти вчаться відчувати красу та гармонію, помічати прекрасне у явищах природи та усвідомлювати його, а також вчаться малювати, конструювати, створювати різні композиції зі смаком в різних художніх техніках. На заняттях вихованців ознайомлюють з правилами застосування художніх матеріалів та приладів. Діти вчаться опановувати різноманітні живописні техніки: ала-пріма, лесування, змішана техніка тощо. Вивчають основні закони композиції, ознайомлюються з сучасними жанрами, видами та техніками образотворчого мистецтва, виготовляють власноруч поробки з фетру, фоамірану, тканини.  Вихованці гуртка «Казкове диво» постійні учасники різнорівневих конкурсів, фестивалів, виставок дитячих робіт. 

 

Гурток образотворчого мистецтва «Казкове диво» | Переглядів: 120 | Додав: Veta | Дата: 26.03.2016

Вихованці і педагоги відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  працюють і навчаються під час карантину  в дистанційному режимі.

Гурток декоративно- прикладного мистецтва «Мальви» | Переглядів: 196 | Додав: Veta | Дата: 13.04.2020

26 жовтня у Палаці творчості учнів відбулася презентація  мистецької палітри творчості вихованців гуртків відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Казкове диво майстрів». Вихованці з натхненням демонстрували на великій сцені свої роботи: картини та малюнки, іграшки та сувеніри зроблені власноруч, малювали піском, створюючи неймовірні картині технікою пісочна анімація. Маленькі модниці  демонстрували колекцію одягу з кольорового паперу та дивовижні парасольки сплетені гачком.  Кульмінацією казкового свята стало феєричне дефіле стилізованого українського вбрання  на фоні великого рушника, який створили вихованці відділу.

Гурток декоративно- прикладного мистецтва «Мальви» | Переглядів: 406 | Додав: Veta | Дата: 30.10.2019


Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи