У категорії матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

Сортувати за: Дате

керівник Ольга Анатоліївна Остремська 

Гурток образотворчого мистецтва «Гармонія» було створено у 2017 році. За програмою, діти ознайомлюються з різними художніми техніками та жанрами (пейзаж, натюрморт, портрет) і набувають вмінь і навичок роботи з різними матеріалами (масляна і суха пастель, акварель, гуаш, акрил, туш, олівець), розвивають творчі здібності, пам’ять та малу моторику рук. Вихованці отримують знання з основ перспективи, як правильно передавати тон і форму предметів за допомогою світлотіні, вивчають кольорову гармонію, використання статики та динаміки у композиціях, застосування симетрії та асиметрії.  Діти вчаться створювати скульптури та об'ємні композиції застосовуючи солене тісто або легкий (повітряний) пластилін. На заняттях з декоративно–прикладного мистецтва вихованці вчаться Петриківському розпису, ткацтву на бердо та рамах, сухому та мокрому валянню, пейпарту, розпису тканин. Всі ці техніки дозволяють створити дуже креативні та чудові речі, які можна подарувати своїм близьким, брати з ними участь у конкурсах, прикрасити свій дім або одяг.  Вихованці гуртка «Гармонія» постійні учасники різнорівневих конкурсів, фестивалів, виставок дитячої творчості.

 

ЗАПИС ДО ГУРТКА

Гурток ОМ та декоративно-ужиткового мистецтва «Гармонія» | Просмотров: 239 | Добавил: Veta | Дата: 06.07.2017

   

Дитяча творчість – це щось спонтанне, неповторне, безпосереднє, і разом з тим природне і дивовижне.

В кінці лютого під егідою громадської організації «Арт-центр «Антре» відбувся Дистанційний Міжнародний конкурс Образотворчого та Декоративно-прикладного мистецтва «Симфонія кольорів - Самоцвіти», метою якого є залучення підростаючого покоління до розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і в своєму житті , сприяння реалізації творчих задумів у різних видах образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Підсумки конкурсу підведені, серед переможців вихованки гуртка «Гармонія»  Палацу творчості учнів (кер. Остремська О.А.):

Дем’янова Марія ­ здобула Диплом І ступеню в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»;

Перемітіна Тетяна здобула Диплом ІІ ступеню в номінації «Образотворче мистецтво».

Подяку від організаторів фестивалю отримала  й керівник гуртка «Гармонія» Остремська Ольга Анатоліївна.

Ми вітаємо наших талановитих вихованців  та їх педагога, бажаємо невичерпного творчого натхнення, подальших успіхів та перемог.


Вихованці і педагоги відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  працюють і навчаються під час карантину  в дистанційному режимі.

Гурток декоративно- прикладного мистецтва «Мальви» | Просмотров: 503 | Добавил: Veta | Дата: 13.04.2020

Продовжуємо працювати під час карантину.

Мастер-класс изготовления бисерной поделки Скорпиончик

Майстер-класс створення патерну гуашевими фарбами. Малювання такої картинки можна використовувати як анти-стрес, її не тільки цікаво малювати, а потім ще цікавіше розглядати.

Готуємось до свята Великодня.


26 жовтня у Палаці творчості учнів відбулася презентація  мистецької палітри творчості вихованців гуртків відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Казкове диво майстрів». Вихованці з натхненням демонстрували на великій сцені свої роботи: картини та малюнки, іграшки та сувеніри зроблені власноруч, малювали піском, створюючи неймовірні картині технікою пісочна анімація. Маленькі модниці  демонстрували колекцію одягу з кольорового паперу та дивовижні парасольки сплетені гачком.  Кульмінацією казкового свята стало феєричне дефіле стилізованого українського вбрання  на фоні великого рушника, який створили вихованці відділу.

Гурток декоративно- прикладного мистецтва «Мальви» | Просмотров: 753 | Добавил: Veta | Дата: 30.10.2019


Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи