У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати за: Даті

Студія образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва «Берегиня»

керівник Кардивар Анна Валеріївна

Студія образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва «Берегиня» працює з 2010 року. Основними напрямками роботи гуртка є графіка, живопис, декоративно-ужиткове мистецтво (ткацтво, вишивка, батік, «печворк»), ліплення, паперопластика, а також необхідні для творчої діяльності дисципліни: композиція та основи образотворчої грамоти. Родзинкою гуртка є додаткові напрямки за якими він працює, а саме: пісочна анімація, мультиплікація, ілюстрація, ляльковий театр (створення декорацій та ляльок). В процесі навчання діти вчаться засвоювати та відтворювати нові техніки, розвивають своє творче, креативне мислення для того, щоб в майбутньому створити власні, авторські вироби. Вихованці  гуртка з задоволення вчаться чомусь новому та приємно проводять час у дружньому колі творчих однолітків.

Гурток образотворчого мистецтва «Берегиня» | Переглядів: 70 | Додав: Veta | Дата: 28.03.2016

Вихованці і педагоги відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  працюють і навчаються під час карантину  в дистанційному режимі.

Гурток декоративно- прикладного мистецтва «Мальви» | Переглядів: 84 | Додав: Veta | Дата: 13.04.2020

26 жовтня у Палаці творчості учнів відбулася презентація  мистецької палітри творчості вихованців гуртків відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Казкове диво майстрів». Вихованці з натхненням демонстрували на великій сцені свої роботи: картини та малюнки, іграшки та сувеніри зроблені власноруч, малювали піском, створюючи неймовірні картині технікою пісочна анімація. Маленькі модниці  демонстрували колекцію одягу з кольорового паперу та дивовижні парасольки сплетені гачком.  Кульмінацією казкового свята стало феєричне дефіле стилізованого українського вбрання  на фоні великого рушника, який створили вихованці відділу.

Гурток декоративно- прикладного мистецтва «Мальви» | Переглядів: 304 | Додав: Veta | Дата: 30.10.2019


Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи