Міський проєкт "Школа волонтерів"

Волонтерство як соціокультурне явище нерозривно пов’язане з розвитком цивілізації. В історії людства навряд чи знайдеться суспільство, якому не були б притаманні ідеї добровільної та безкорисливої допомоги. І завжди знаходились люди, для яких самореалізація, самовдосконалення є можливими лише через працю на благо інших.

В серпні 2018 за ініціативою Палацу творчості учнів був розпочатий міський проєкт «Школа волонтерів», який охоплює волонтерський рух педагогів, вихованців і учнів закладів позашкільної та загальної середньої   освіти міста

Цей проект дає можливість педагогам, вихованцям і учням міста Миколаєва розширити власне уявлення про волонтерський рух та його роль у позитивних змінах у сферах суспільного життя, налагодити контакти з громадськими активістами регіону, стати агентами змін в своїй громаді, зробити власнийвнесок у розбудову громадянського суспільства в Україні.

Слухачі «Школи волонтерів» отримують знання з психолого-педагогічних, правових, необхідних для реалізації соціальних заходів; розвивають свої лідерські якості; набувають  практичного досвіду соціальної роботи.

Зміст роботи «Школи волонтерів» передбачає проведення занять, зустрічей з цікавими людьми, круглих столів, диспутів, ділових, рольових і ситуаційних ігор, практикумів, майстер-класів, презентацій, участі у фестивалях міського та обласного рівнів.

Програмою передбачено варіативність у виборі технологій, методів і форм навчання. У процесі навчально-виховної роботи застосовуються як традиційні технології навчання та виховання (пояснення, ілюстрована розповідь, тематична бесіда, вступний та поточний інструктажі, коментар, демонстрація, спостереження, різноманітні екскурсії), так і елементи інноваційних технологій (моделювання, ігровий метод, дискусія, КТС, інтерактивні технології тощо).

Категорія: Школа волонтерів | Додав: Veta (24.03.2015)
Переглядів: 133 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи