У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати за: Дате

В кожній європейській державі, молодь знає історію своєї країни, рідного містечка, вулиць і будинків.   Вони пишаються кожною історичною пам’яткою свого міста. Палац творчості учнів став ініціатором міського історико-пізнавального проєкту «Пазли Історії».

З 2017 року здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Миколаєва мають можливість долучитися до пізнавальної та дослідницької діяльності по вивченню історії та популяризації історичних місць та історичної спадщини м. Миколаєва та області.

http://www.pazlfest.in.ua/

Пазли історії | Просмотров: 392 | Добавил: Veta | Дата: 23.03.2010

  

Вже традиційно в Миколаєві проводиться міський фестиваль історико-пізнавальних проектів «Пазли Історії» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста. Ініціаторами цього проекту є Управління освіти Миколаївської міської ради та Палац творчості учнів. Мета проекту популяризація історичних місць м. Миколаєва, залучення молоді до пізнавальної та дослідницької активності. Проект «Пазли Історії» не має аналогів в Україні та є майданчиком, для талановитої молоді, яка любить своє рідне місто, вивчає його історію, популяризує історичні місця та історичну спадщину м. Миколаєва серед молоді. У Фестивалі взяли участь колективи і окремі учасники 23х навчальних закладів м. Миколаєва. 27 травня в Палаці творчості учнів пройшло нагородження учасників і переможців фестивалю.

Пазли історії | Просмотров: 246 | Добавил: Veta | Дата: 28.05.2021

     

Третій рік поспіль проводиться Міський фестиваль історико-пізнавальних проектів «Пазли Історії» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Миколаєва. Ініціаторами цього проекту є Управління освіти Миколаївської міської ради та Палац творчості учнів. Він не має аналогів в Україні та є майданчиком, для талановитої молоді, яка любить своє рідне місто, вивчає його історію, популяризує історичні місця та історичну спадщину м. Миколаєва серед молоді.

 

Пазли історії | Просмотров: 579 | Добавил: Veta | Дата: 22.11.2019


Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи