Проект "Ми - українці"
    Процес виховання особистості в рамках реалізації проекту "Ми - українці" має бути спрямованим на розвиток патріотизму, любові та поваги перш за все до своєї сім'ї, Палацу,  міста, держави. За таких умов Палац стає важливою ланкою виховання свідомих, активних, високоморальних громадян України, творчим простором емоційно-психологічної захищеності і душевного комфорту вихованця, конструктивної співпраці та взаєморозуміння, місцем, де формується національна свідомість, громадянська зрілість, соціальна відповідальність за долю Батьківщини, за свою роль у національно-культурному відродженні України, її розквіті.

      Ми визначили для нас наступну мету:
1) виховувати національну свідомість на високих ідеалах і традиціях українського народу;
2)  поглибити знання учнів з історії української державності і громадянства, культури народу, його звичаїв та обрядів;
3)   розвивати інтелектуальні, духовні, трудові, художньо-естетичні риси, розумні потреби та установки, ініціативність, тврчі здібності і таланти;
4)   виховувати фізично здорову, духовно багату, соціально-активну, політично свідому особистість.

    Проект "Ми - українці" символізує ідею розвитку вихованців, їх гармонійне духовне вдосконалення як свідомих громадян України, і тому матиме подальший розвиток у колективі Палацу, міста, держави. Духовний розвиток учнів спрямовує їх на шлях активного перетворення власної сутності, світу, визначає життєву долю особистості. Оскільки цей процес нескінченний, то й проект "Ми - українці" заслуговує на подальший розвиток і реалізацію в житті Палацу.
Категорія: Ми – українці | Додав: drNata (03.03.2012)
Переглядів: 1749 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи