Приветствую Вас Гість
RSS
 
Главная Регистрация Вход
Палац - це ми!

Меню сайту

Главная » 2012 » Квітень » 24 » Ми разом за здоровий спосіб життя
16:42
Ми разом за здоровий спосіб життя

Ми разом за здоровий спосіб життя  

Девіз  «Здоров’я – найбільше благо людства» сьогодні є надзвичайно актуальним.  Хто з нас не хоче бути здоровим  і щасливим? Але не всі діти і навіть дорослі обізнані з тим, як дбати про себе, де знайти істини збереження здоров’я, як вести здоровий спосіб життя? Ці важливі питання людство ставить перед собою вже не одне століття.


На сьогоднішній день пріоритетним напрямком  роботи у шкільних та позашкільних навчальних закладі є створення умов для  фізичного  розвитку дитини,  формування її фізичної культури, орієнтація на свідоме зміцнення  свого здоров’я. 


Саме тому у Палаці творчості учнів був розроблений  та впроваджений  проект «Здорова сім’я  - здорова нація». Мета проекту - сформувати   у дітей свідоме ставлення до здоров’я як важливої людської цінності, сформувати високу мотивацію  до здоров`язбереження  та навички  здорового способу життя.


   

В рамках проекту пройшла експрес-гра «Твоє здоров’я – в твоїх руках». Потреба бути здоровим  - основна для людини, тому необхідно створювати сприятливі  умови для збереження здоров’я людей . Загальне здоров’я людини  - це здоров’я фізичне , психічне  й  соціальне. Усі ці «види»  здоров’я тісно пов’язані між собою. На основі  фізичного базується здоров’я психічне, на психічному – моральне й соціальне.

Вихованці разом з батьками та педагогами мандрували багатьма  станціями, де отримували необхідні знання,  які допоможуть кожному із них  бути фізично, психічно та духовно здоровою людиною.


Кожному з нас притаманне  бажання бути сильним та здоровим, зберегти якомога довше активність,  бадьорість   та енергійність.  Тому на станції «Рухайся більше – проживеш довше» всі учасники були надзвичайно активні в естафетах та змаганнях.

Сила позитивної думки дуже велика. Те  що ми думаємо, і  те як ми думаємо,  впливає на формування нашого життя,  на наш емоційний стан і  психологічне здоров’я, яке є  невід’ємною  частиною  загального здоров’я людини.   Психолог Палацу творчості учнів на своїй станції «Хороші  думки – запорука  здоров’я» дала декілька корисних порад про те,  як можна навчитися думати позитивно, бажати всім  та собі любові.

Побувавши на станції  «Де знання, там і здоров’я»,  учасники зробили для себе висновок,що  здорова людина не тільки та,  що може віджатися сто разів, а й та,  що володіє інформацією  та знаннями. Вихованці разом з батьками та педагогами заповнили таблицю факторів здоров’я , які сприяють  та заважають  здоров’ю людини.  Також на цій станції учасникам було необхідно із запропонованих матеріалів (фотографій, малюнків, ілюстрацій) зробити агіт-листівку,  яка б   закликала людей вести здоровий спосіб життя. Та презентувати її на заключному етапі експрес-гри.

Сьогодні на аптечному ринку запропоновано багато  штучних вітамінів в таблетках та сиропах. Але вітаміни живуть у продуктах харчування і не тільки в овочах та фруктах. На станції «Вітамін – бар» всі учасники усвідомили:  для того щоб бути здоровим  - треба їсти корисні продукти, в яких багато вітамінів,  та пити вітамінізовані чаї , які можна приготувати вдома власноруч використовуючи  ті  чи інші трави. На станції всі учасники  експрес-гри мали змогу продегустувати  чаї,   які надають  енергію та силу.

Закінчилася  експрес-гра   «Твоє здоров’я в твоїх руках» підведенням  підсумків. Кожна команда отримала диплом учасника та вітамінні призи.

Якщо сім’я та  позашкільний заклад будуть піклуватися про  фізичне, психічне  та духовне  здоров’я дитини, то вона зможе адекватно оцінювати  своє місце і призначення у житті  та успішно адаптуватися   до нових соціальних умов.

Денисенко С.Ю., методист Палацу творчості учнів

Просмотров: 515 | Добавил: dtu | Рейтинг: 0.0/0
Пошук

Календар
«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Освіта
Друзі сайту

Форма входу


Статистика


Copyright Наталья Беркунская © 2019
Сайт управляється системою uCoz