ВІТАЄМО
переможців загальноміської програми «Людина року» - «Городянин року» -2014!

    ... Читати далі »

Переглядів: 448 | Додав: dtu | Дата: 03.03.2015Гірка пам'ять про солдат, що пізнали пекло Афганістану, і сьогодні живе у наших серцях –12 лютого, з нагоди 26-ї річниці відводу військ з Афганістану, у Палаці творчо ... Читати далі »
Переглядів: 428 | Додав: Veta | Дата: 18.02.2015

Переглядів: 480 | Додав: Veta | Дата: 09.02.2015

День соборності України – свято, яке єднає серця мільйонів українців, долучився до загального святкування і Палац творчості учнів.
Для педагогів закладу на загальній нараді при директорові 15.01.15р. було проведено інформаційну годину, присвячену патріотичному вихованню підростаючого покоління у контексті Дня соборності України. Також було представлено виставку «Україна – єдина!», де були представлені літературні та періодичні видання, присвячені соборності України, історії питання та визначним віхам формування єдиної і неподільної держави.
Вихованці Палацу творчості учнів мали змогу взяти участь у виховних бесідах «День соборності України єднає нас», як ... Читати далі »
Переглядів: 429 | Додав: Veta | Дата: 23.01.2015


Новорчіна шоу-вистава Палацу творчості учнів розпочнеться 19 грудня, до Дня святого Миколая, і триватиме до самих новорічних свят.
Авторська шоу-вистава має загадкову назву: «Новорічна скринька чарівних казок та пригод». Історія розповість нам про таємничого брата Діда Мороза, а також надасть нам змогу познайомитись і навіть пограти з фіксиками, медузинами, супергероями. Глядачі відправляться у далеку подорож до Комп’ютерного королівства, а потім побувають на балу у Палаці Дзеркал, і, врешті-решт, стануть свідками змагання за право бути кращим Дідом Морозом.
Це ще далеко не всі сюрпризи, які чекають на глядачів – але у цьому випадку, як кажуть, краще один раз побачити, ні ... Читати далі »
Переглядів: 706 | Додав: Veta | Дата: 11.12.2014

Ансамбль класичного танцю «Дивертисмент» святкує у ці дні свій 27-й день народження. Рівно стільки років тому вперше пролунала назва колективу зі сцени Палацу культури суднобудівників. А далі пішли концерт за концертом. На сцені звучала – і продовжує звучати – музика П. Чайковського, Ф. Шопена, а чарівний балет продовжує зачаровувати і підкоряти серця глядачів.
Творчий шлях «Дивертисменту» позначений багатьма нагородами, серед яких гран-прі конкурсів «Зірка року–2013», «Миколаївські зорі–2013», дипломи лауреата фестивалів «Слов'янська мозаїка», «Південний бриз», диплом I ступеня за перемогу в конкурсі народної хореографії ім. Павла Вірського.
Ми вітаємо ... Читати далі »
Переглядів: 539 | Додав: Veta | Дата: 01.12.2014

С призовыми местами и полные ярких впечатлений, вернулись в Николаев с IX Международного конкурса-фестиваля искусств «Спивограй-2014» воспитанники народного художественного коллектива Дворца творчества учащихся «Мечта» (руководитель Олейник Мария Александровна, аккомпаниатор Гучек Оксана Владимировна). Конкурс проходил в городе Харьков с 31 октября по 2 ноября, и в нем участвовали как украинские коллективы, так и коллективы-представители других стран.
Коллектив «Мечта» уже давно известен в Николаеве и вне его пределов своими постановками всегда актуальных и жизненных классических произведений. «Заговорили» устами детей классики и на этот раз: воспитанники показывали пьесу А. Чехова «Юби ... Читати далі »
Переглядів: 590 | Додав: Veta | Дата: 28.11.2014

Родина – найважливіше в житті людини, адже тільки близькі люди підтримають у важку годину та щиро розділять радість від нових досягнень, успіхів та творчих здобутків. Вихованці Палацу творчості учнів дотримуються саме такої думки, і тому концертна зала 1 листопада зібрала так багато гостей на родинне свято «Палац об’єднує серця»: як дорослих, так і малих.
На глядачів чекала активна та яскрава програма: їх вітали зі сцени Капітошки та казкові герої, а «Народний художній колектив», ансамбль класичного танцю «Дивертисмент», «Народний художній колектив», ансамбль танцю «Джерельце», «Народний художній колектив», ансамбль танцю «Юність Прибужжя», вокальний ансамбль «Домісолька» та вокальний ансамбль «Парус» подарували їм музичні сюрпризи. Також для гостей проводились найрізноманітніші конкурси з веселими та запальними танцями, в яких і батьки, і діти мали поєднати свої зусилля задля перемоги.
Родинне свято – чудовий спосіб стати ближчими один до од ... Читати далі »
Переглядів: 503 | Додав: Veta | Дата: 11.11.2014

ШКОЛА МОЛОДОГО ПЕДАГОГА

Цікава та нестандартна інтерактивна гра, присвячена відкриттю Школи молодого педагога, пройшла 25 вересня для тих фахівців, які тільки щойно розпочинають свій творчий шлях до майстерності в стінах Палацу творчості учнів.
Учасники гри мали змогу познайомитись між собою, спробували працювати в командах, а також дізналися багато нового щодо принципів роботи на занятті з вихованцями. Наприкінці гри молоді педагоги взяли участь у моніторингу проблем, які вони хотіли б розглянути більш докладно на заняттях Школи. Також учасники висловили свої побажання щодо подальшої плідної співпраці.
Бажаємо їм творчої наснаги та натхнення впродовж нового навчального року!

Переглядів: 396 | Додав: Veta | Дата: 29.09.2014

Перша педагогічна рада завжди дає необхідний старт для педагогів, адже вона є фундаментом успішності нового навчального року – саме тому дуже важливо, щоб вона пройшла добре, спонукала всіх учасників до творчого пошуку та активної співпраці.
Традиційно на початку вересня в Палаці творчості учнів відбулася перша педагогічна рада: «Про підсумки 2013-2014 н. р. та пріоритетні завдання розвитку Палацу творчості учнів». Вона була саме такою: творчою та продуктивною, проходила в інтерактивній формі (робота в групах).

На початку директор, Світлана Миколаївна Саранчина, привітала усіх присутніх з Днем знань та розповіла про те, яких високих результатів досягли тв ... Читати далі »
Переглядів: 481 | Додав: darahgrey | Дата: 17.09.2014

« 1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 »
Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи