Приветствую Вас Гість
RSS
 
Главная Регистрация Вход
Отдел технического творчества, туризма и краеведения »
Палац - це ми!

Джерло творчості

Меню сайту

Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства

   

 

         Зважаючи на запити та потреби сучасної молоді, Палац творчості учнів дає можливість дітям  відповідно до їх інтересів займатися в гуртках за напрямками: технічний, туристичний, краєзнавчий,. Гуртки цих напрямків об’єднано у відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства. У відділі, на сьогоднішній день,  працюють 12 досвідчених педагогів. Біля 800 вихованців займаються улюбленою справою у 13 гуртках.

 

           Науково-технічний напрямок роботи представляють:

  • колектив «Комп’ютерної школи»; 
  • гурток «Початкового технічного моделювання»;
  • гурток «Художнього конструювання»; 
  • «Авіамодельний» гурток; 
  • «Судномодельний» гурток.  

        Педагоги у роботі з гуртківцями  виявляють та підтримують у дітей інтерес до технічної творчості, формують у них прагнення професійного зростання.  

 

        На заняттях у «Комп’ютерній школі» педагоги охоплюють широке коло  завдань – від знайомства з основами сучасної обчислювальної техніки та курсу  користувача ПЕОМ до поглибленого вивчення ВЕБ-дизайну та програмування. Результати їх участі у міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах з інформаційних технологій вражають кількістю призових місць та високим рівнем виконання конкурсних робіт.

 

        Керівники гуртків моделювання та конструювання використовують комплексний підхід до занять, включаючи новітні технології. Багато корисної інформації отримують педагоги і учні, коли беруть участь у обласних та Всеукраїнських конкурсах, змаганнях та фестивалях технічної творчості. Участь  вихованців у різноманітних виставках, конкурсах та змаганнях характеризується високою результативністю. Команда авіамодельного гуртка «Інженер» Палацу творчості учнів щорічно бере участь у Міжнародному фестивалі повітряних зміїв «Кольорове небо» (м. Скадовськ)  щорічний лауреат фестивалю. Неодноразово виборювала перехідний кубок «Кришталевий слон» за змійкові поїзди та отримала сертифікат Федерації авіаційних видів спорту України на встановлення рекорду України по запуску змійкового поїзду на 444 елемента;

 

Туристсько-краєзнавчий  напрямок

 

        У  Палаці творчості учнів багато уваги приділяється популяризації туризму і краєзнавства, історико-краєзнавчої роботи, вихованню почуття патріотизму, любові до рідної землі, громадянської відповідальності за збереження і розумне використання природних і духовних цінностей. Для цього працюють гуртки «Пішохідний туризм», «Туристське багатоборство»,  «Юний турист»,  «Спортивне орієнтування»,  «Літературна творчість» та  «Літературне краєзнавство».

        Гуртки туризму і краєзнавства працювали в рамках Програми  розвитку туризму і краєзнавства, міжгалузевої програми «Пізнай свою країну», в ході реалізації яких педагоги приділяли увагу національно-патріотичному вихованню, формуванню гармонійно розвиненої особистості, розширенню у вихованців світогляду та пропаганді здорового способу життя. 

        Педагоги залучають вихованців до вивчення рідного краю та довкілля, географічних, історичних об’єктів і явищ соціального життя, проведення краєзнавчих досліджень та організації змістовного дозвілля. Для цього щорічно вихованці туристських гуртків із своїми педагогами проводять 5 піших походів різного ступеню, або категорії складності, беруть участь у Відкритій першості Миколаївського обласного Центру туризму краєзнавства і екскурсій учнівської молоді, обласному етапі Чемпіонату України із пішохідного туризму та у заочному Чемпіонаті України з туристсько-спортивних походів серед учнівської та студентської молоді. Команди юних туристів неодноразово посідали призові місця у цих змаганнях завдяки постійній наполегливій праці на тренуваннях і у походах, спостережливості та умінню аналізувати і формулювати висновки із побаченого.

          Метою діяльності гуртка «Літературне краєзнавство» (керівник Хизниченко К.Г.) є усвідомлення дітьми, що історія всієї нашої України починається з історії свого роду, регіону, адже вивчення історії рідного краю – це перша ступінь національної самоідентифікації.  

       Роботу гуртка спрямовано на вивчення української культури, історії та літературної спадщини Миколаївщини, виховання патріотизму, почуття національної гідності. Ці завдання керівник вирішує шляхом застосування різних форм і методів роботи з вихованцями.

         В основу занять покладена пошуково-дослідницька робота з джерелами літературно-краєзнавчої інформації. Проводяться зустрічі з миколаївськими письменниками, поетами, науковцями, екскурсії до музеїв, відвідування виставок, бібліотечні уроки, тематичні свята. 


Статьи о нас

Пошук

Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Освіта
Друзі сайту

Форма входу


Статистика


Copyright Наталья Беркунская © 2020
Сайт управляється системою uCoz