Приветствую Вас Гість
RSS
 
Главная Регистрация Вход
Отдел художественно-эстетического воспитания »
Палац - це ми!

Джерло творчості

Меню сайту

Інформація про відділ художньо-естетичного виховання

   

Відділ естетичного виховання Палацу творчості учнів – це великий творчий колектив, в якому працюють:  

      52 педагога, серед яких 12  „Відмінників освіти України”,

      два Лауреати обласної премії ім. М. Аркаса,

      два володаря знаку „Софія Русова”, 

      три  керівника - мають звання „Керівник-методист”.

 

2 350  вихованця   відвідують  17  гуртків з яких:

      7   гуртків  інструментального жанру;

      6 -  хореографічного;

      2  -  вокального;

      театральний колектив „Мрія”;

      фольклорний колектив „Барвінок”.

 

          Серед 17 гуртків відділу естетичного виховання 5 колективів мають звання „Народний художній колектив”, а 4 - звання „Зразковий художній колектив”.

          Високий рівень професійної майстерності творчих колективів дає можливість брати участь практично в усіх концертах та культурних заходах міста та області, що свідчить, що концертна діяльність – один з основних напрямів діяльності відділу.  

          Гуртки  відділу  естетичного виховання традиційно співпрацюють з Міським  притулком  для людей похилого віку. Протягом  чотирнадцяти років вихованці різних колективів зустрічаються з мешканцями Притулку і проводять для них концерти, творчі портрети, літературно-музичні композиції.

          Ансамбль танцю „Джерельце” та  ансамбль класичного танцю „Дивертисмент” – учасники святкових концертів до Дня медичного працівника, соціальних служб. А вихованці духового оркестру , капели бандуристів „Україночка”, оркестру народних інструментів, фольклорного колективу „Барвінок” часто зустрічаються з ветеранами, інвалідами війни та праці та дарують їм своє музичне мистецтво. Зустрічі та святкові заходи до різних видатних дат у музеї підпільно-партизанського руху, краєзнавчому музеї та музеї  суднобудівництва та  флоту міста Миколаєва не обходяться без участі вихованців вокальних ансамблів „Домісолька” та „Парус”.

          Колективи відділу естетичного виховання готують свята  та запрошують на них  дітей , потребуючих соціального  захисту та пільгових категорій, які проходять під патронатом Міського голови.

          Протягом багатьох років колективи відділу  беруть активну участь у урочистих заходах присвячених Дню міста.

          Традиційні міські свята проходять спільно з Управлінням освіти  „День Вчителя”, „Свято останнього дзвоника”.  Напередодні нового навчального року, у Палаці, проходить міська конференція вчителів, на якій презентують свій талант творчі колективи закладу.  

          Відділ естетичного виховання співпрацює з адміністрацією Центрального району, дитячими та юнацькими бібліотеками міста, Миколаївською Політехнікою, Школою преси та телебачення, мега-проектом „М-Зірка”, гімназіями та загально-освітніми школами міста.

          Однією з головних та важливих  справ Палацу творчості учнів та відділу естетичного виховання  є проведення Новорічних шоу-вистав для школярів міста та області. Веселі ігри, цікавий сюжет вистав, незвичайні герої, та чудові художні номери,  у виконанні творчих колективів відділу, завойовують увагу та гучні оплески юних глядачів.                

          Головною метою діяльності педагогів відділу естетичного виховання Палацу творчості учнів є створення умов для підтримки особистісного розвитку та творчої самореалізації гуртківців.

       З 2003 р. у Палаці започатковано конкурс виконавської майстерності „Струмочок” (інструментальний жанр) для обдарованих дітей. В конкурсі беруть участь кращі солісти та ансамблі з різних музичних колективів. 

          Обдаровані діти гуртків відділу щорічно отримували  звання „Надія року” в номінації „Мистецтво” загальноміської програми „Городянин року”. 

 

          Високий рівень професійності педагогів та виконавської майстерності вихованців  дають змогу  проводити „Майстер-класи”, семінари-практикуми на базі  творчих колективів відділу. Їх відвідують студенти вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів, слухачі  курсів інституту післядипломної освіти, педагоги позашкільних закладів міста.

            Творчі колективи закладу завжди активні учасники міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних  конкурсів та фестивалів виконавської майстерності у різних жанрах на яких посідають призові місця.

        Відділ естетичного виховання Палацу творчості учнів  веде цікаву, напружену роботу  по організації концертно-масових заходів, координації роботи гуртків художньо- естетичного напрямку, впливає на репертуарну політику колективів. Педагоги відділу працюють в творчій, доброзичливій атмосфері, а високі досягнення вихованців свідчать про вірно вибрані завдання у навчально-виховному процесі.

 


Статьи о нас

Пошук

Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Освіта
Друзі сайту

Форма входу


Статистика


Copyright Наталья Беркунская © 2020
Сайт управляється системою uCoz