Відділ художньо-естетичного виховання,

завідуюча відділом – Близниченко Інна Володимирівна

        Відділ художньо-естетичного виховання – це найбільший творчий колектив Палацу творчості учнів: тут працює 60 педагогів, 4 керівники мають звання «керівник гуртка – методист».

        Більше 3100 вихованців займаються у 208 гуртках різних напрямів художньої творчості: вчаться вокалу, хореографії, грі на музичних інструментах, оволодівають акторською майстерністю, вивчають народний фольклор.

        Гордістю Палацу творчості учнів та відділу є його творчі колективи.

        9 із них мають високе звання «Народний художній колектив»: ансамбль класичного танцю «Дивертисмент», ансамблі танцю «Джерельце»,  «Веселка», оркестр народних інструментів, духовий оркестр, капела бандуристів «Україночка», театр «Мрія» та фольклорний гурт "Барвінок"

       Один колектив носить почесне звання «Зразковий художній колектив» - ансамбль танцю «Невгамовні» .

        Концертно-фестивальна діяльність – найважливіша складова освітнього процесу кожного гуртка художньо-естетичного напряму. Щороку вихованці беруть участь у майже 250 заходах, глядачами яких стають тисячі школярів та жителів міста.

        Виконавська майстерність вихованців творчих колективів досягла дуже високого рівня. Вони з успіхом представляють наше місто і Палац творчості учнів не тільки в межах України, а й на престижних міжнародних конкурсах та фестивалях, здобуваючи гран-прі і призові місця.

        В цьому заслуга педагогів, які генерують нові креативні ідеї, і дітей, які вкладають свої знання, вміння і маленькі серця у реалізацію цих творчих задумів.

        Головною метою діяльності педагогів відділу художньо-естетичного виховання є створення умов для всебічного особистісного розвитку та творчої самореалізації гуртківців.

        Для обдарованих та здібних вихованців у Палаці творчості учнів проводяться конкурси виконавської майстерності:

  «Струмочок» (інструментальний жанр), в якому беруть участь кращі солісти та ансамблі з різних музичних колективів (із 2003 р.);

   «Фуете «Дивертисменту» на базі «Народного художнього колективу» ансамблю класичного танцю «Дивертисмент» (із 2004 р.), в ході якого юні балерини демонструють не тільки свою виконавську майстерність, а й виступають у ролі постановників хореографічних номерів.

   «Вокальна вітальна», де солісти та вокальні колективи обмінюються творчими досягненнями (із 2017р.)

        Ці конкурси допомагають розкрити індивідуальність кожної дитини, творчі можливості в музичному, хореографічному та вокальному напрямі, дають шанс повірити в себе і, можливо, визначитися з майбутньою професією.

        Обдаровані вихованці відділу художньо-естетичного виховання – постійні переможці загальноміської програми «Людина року» – «Городянин року» в номінації «Надія року».

        Яскраві досягнення вихованців – це результат натхненної праці, невпинного творчого пошуку керівників гуртків, які одночасно і митці, і педагоги. Вони не бояться експериментувати, не зупиняються на досягнутому, впроваджують нові форми та методи роботи. Відданість обраній справі, вимогливість, наполегливість, теплота, щира любов до дітей – важлива запорука успіху в улюбленій професії й майбутніх перемогах.

        


Статьи о нас