Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва,

     завідуюча відділом – Амплєєва Ірина Геннадіївна

     Відділ у Палаці творчості учнів було засновано в 2006 році. Декоративна та образотворча діяльність має важливе значення для всебічного розвитку особистості. У процесі створення зображення в дитини формуються спостережливість, естетичне сприйняття, художній смак, творчі здібності. Образотворча діяльність надає можливість доступними засобами висловити емоційний стан дитини, її ставлення до навколишнього світу, вміння самостійно створювати прекрасне, а також бачити його у творах мистецтва.

     У відділі представлена яскрава палітра гуртків сучасного ужиткового та образотворчого мистецтва, а саме:

«Казкове диво», «Сонячний кіт», «Барвінок», «Рожевий фламінго», «Гармонія», «Берегиня», «Образотворче мистецтво», «Орхідея», «Мальви», «Лялькова країна», «Аплікація соломкою», «Конструювання та моделювання одягу», «Виготовлення сувенірів», «Гончарик», «Плетіння спицями та гачком».

 

     Творчі педагоги, майстри-професіонали, формують самосвідомість і духовність у вихованців. У рамках роботи відділу проводяться майстер-класи, персональні виставки. Навчання у гуртках відділу, участь у різноманітних заходах, пошук і вивчення культурної спадщини українського народу відкривають для вихованців шлях до багатої духовної скарбниці, сприяють розвитку їхньої духовності та національної самосвідомості.

 

     Вихованці відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва постійні учасники різнорівневих конкурсів, фестивалів, виставок дитячих робіт. Вони доводять, що декоративно – ужиткове та образотворче мистецтво – це не тільки красиво, але й сучасно, модно та стильно!

 

 

Статьи о нас