Всього матеріалів в каталозі: 403
Показано матеріалів: 403-403
Сторінки: « 1 2 ... 66 67 68

"Народний художній колектив" духовий оркестр,

керівник Камінецький Федір Михайлович

  У 1947 році розпочав свою діяльність один з провідних колективів Палацу   творчості учнів – духовий оркестр. В різні роки професійний розвиток оркестру здійснювали різні педагоги, і кожний вніс свій вклад в його роботу.  У 1981 році колектив очолив Федір Михайлович Камінецький. Педагогічний стаж – 39 років. Керівник колективу нагороджений знаком «Відмінник освіти України», має педагогічне звання «керівник гуртка –методист»

 

Педагоги:

  • Камінецький Федір Михайлович – клас мідних духових інструментів.

  • Пономарьов Сергій Іванович – клас кларнета та саксофона.

  • Груздов Ігор Петрович – клас валторни та альта.

  • Камінецький Роман Михайлович – клас труби.

  • Столяр Михайло Володимирович – акомпаніатор.

Сьогодні духовий оркестр Палацу творчості учнів – один з кращих дитячих духових колективів міста і області. Його діяльність спрямована на популяризацію і розвиток духової та інструментальної музики в нашому місті і області, формування патріотичної свідомості учасників колективу, виховання почуття гордості за свою державу.

У програмі навчання: гра на трубі, кларнеті, саксофоні, флейті, альту, баритоні, басу, ударних інструментах. Юні музиканти виконують народну українську, класичну й естрадну музику, мелодії з кінофільмів, сучасні джазові композиції, військові марші тощо.  

Оркестр є лауреатом різноманітних фестивалів і конкурсів, в тому числі обласного Свята духової музики «Золоті фанфари». Головна особливість колективу – виразність, піднесеність, урочистість, святковість звучання.

Духовий оркестр | Просмотров: 306 | Добавил: Veta | Дата: 26.03.2003


1-6 7-12 ... 391-396 397-402 403-403
Відділ художньо-естетичного виховання
Відділ технічної творчості, туризму та краєзнавства
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Відділ організаційно-масової роботи
Відділ методичної роботи