Приветствую Вас Гість
RSS
 
Главная Регистрация Вход
Каталог статей »
Палац - це ми!

Джерло творчості

Меню сайту

Категорії розділу
Наші проєкти [22]
Проекты над которыми мы работаем
Відділ організаційно-масової роботы [8]
Відділ технічної творчості, туризму та ... [18]
Психолого-методическая работа [33]
Накопленный опыт, советы, рекомендации...
Відділ декоративно-ужиткового та образотворчого [17]
Батьківська сторінка [15]
Cтатьи о Дворце [12]
Беседы [2]
Методическая копилка для проведения тематических бесед
Отдел художественно-эстетического воспитания [51]
Я маю право [2]
Інформаційні матеріали, відео-роз’яснення, консультації Міністра юстиції та інша корисна інформація.
Новини [23]
Джерело творчості [1]

Громадське обговорення «Про присвоєння «Народному художньому колективу» ансамблю танцю «Джерельце» ім’я Ганни Макарової»

Вшановуючи пам’ять улюбленого керівника, високопрофесійного педагога Ганни Юхимівни Макарової ініційовано громадське обговорення щодо присвоєння «Народному художньому колективу» ансамблю танцю «Джерельце» імені Ганни Макарової.
ПРОСИМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ ТАКОЇ ВАЖЛИВОЇ ТЕМИ!
Долучитись до обговорення
Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 166
Показано материалов: 13-18
Страницы: « 1 2 3 4 5 ... 27 28 »

Наприкінці зимових свят, а саме 17.01.2020р., у Палаці творчості учнів традиційно пройшов  «Зимовий бал».  На  свято зібралося багато  гостей, друзів і батьків ансамблю спортивно-бального танцю «Step up» під керівництвом Яковлевої М. Г. Разом з юними артистами глядачі побували на бразильському карнавалі, потрапили на піратський корабель та зустрілися з морськими зірками…

Всі присутні отримали задоволення від яскравого дійства, а батьки раділи за дітей та бажали  їм творчих успіхів.

Гурток спортивного танцю "Step up" | Переглядів: 23 | Додав: Veta | Дата: 20.01.2020

Стартував новий рік, нове півріччя, а в Палаці творчості учнів стартував тиждень молодого педагога «Start Up професійного зростання», який триватиме з 16 по 23 січня. В інтерактивній формі методичний відділ презентував педагогів, які працюють в гуртках не більше п’яти років. Молоді педагоги, продемонстрували свою креативність, компетентність і нестандартний підхід у вирішенні творчих завдань. Отримали цінні поради від своїх наставників та разом з ними створили колаж-асоціацію «Палац надихає».

Методическая площадка | Переглядів: 32 | Додав: Veta | Дата: 17.01.2020

    

Весёлую и поучительную сказку подарили детям в Николаеве 

 Источник: izvestia.nikolaev.ua http://izvestia.nikolaev.ua/news/379962/

Новини | Переглядів: 58 | Додав: Veta | Дата: 25.12.2019

    

Участь творчих колективів відділу художньо-естетичного виховання Палац творчості учнів у ІІ Всеукраїнському мистецькому проекті «Подаруй частинку душевного добра захисникам України» до свята Святого Миколая.

Заходи відділу | Переглядів: 40 | Додав: Veta | Дата: 20.12.2019

   Вшановуючи пам’ять улюбленого керівника, високопрофесійного педагога Ганни     Юхимівни Макарової  ініційовано громадське обговорення щодо присвоєння «Народному     художньому колективу» ансамблю танцю «Джерельце» імені Ганни Макарової.

ПРОСИМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ ТАКОЇ ВАЖЛИВОЇ ТЕМИ!

Свої думки щодо цього питання ви можете висловити в коментарях до цієї статті

 

В Палаці творчості учнів протягом 30 років веде творчу діяльність «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце», яскравий, самобутній, із своїм неповторним стилем виконання. Ансамбль танцю «Джерельце» знають і цінують не лише у Миколаєві, а й за кордоном рідної держави. Засновником і незмінним керівником була Ганна Юхимівна Макарова – талановитий педагог, висококваліфікований  хореограф і чудова людина, яка пішла з життя у березні 2019 року.

Колектив пройшов чималий шлях: від дитячого самодіяльного ансамблю до згуртованого «Народного художнього колективу»,  яким ми знаємо його сьогодні. Це заслуга саме Ганни Юхимівни Макарової. Керівник до кожної  дитини ставилася з материнським теплом і турботою, була взірцем професіоналізму і людяності. За цей період випускниками ансамблю стали близько 3 тисяч миколаївців. Багато випускників зв’язали своє життя з хореографією: вони є провідними артистами хореографічних колективів різних театрів не тільки України, а і багатьох інших країн світу, а деякі обрали шлях свого педагога  створивши власні колективи.

За високий професіоналізм, любов і відданість своїй справі Ганну Юхимівну нагороджено: знаком "Відмінник освіти України" (2000р.), Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2006р.), Почесною грамотою Миколаївської обласної ради (2008р.), дипломом обласного конкурсу "Кращій педагогічний працівник" Миколаївської області в номінації "Позашкільна освіта" (2009р.), Почесною грамотою Академії педагогічних наук України (2010р.), щорічною Премією Верховної Ради України (2015р.); присвоєно звання "Заслужений працівник культури" (2017р.)

Вшановуючи пам’ять улюбленого керівника, високопрофесійного педагога, за підтримки адміністрації Палацу творчості учнів, – вихованцями, випускниками, батьками та нинішнім керівником ансамблю "Джерельце" Климчук Олесею Володимирівною, – ініційовано громадське обговорення щодо присвоєння «Народному художньому колективу» ансамблю танцю «Джерельце» імені Ганни Макарової.

ПРОСИМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ ТАКОЇ ВАЖЛИВОЇ ТЕМИ!

Свої думки щодо цього питання ви можете висловити в коментарях до цієї статті.

Ансамбль танцю "Джерельце" | Переглядів: 2297 | Додав: Veta | Дата: 20.12.2019 | Коментарі (137)

Шановні батьки, пропонуємо вашій увазі невеличке відео, що розкриває велику сутність впливу звичайних батьківських фраз, якими ми реагуємо в емоційних ситуаціях буденного життя. Іноді буває, що одне недобре слово, в запалі кинуте дитині, може зруйнувати значну частину його майбутнього життя.

 

Психологічна скарбничка | Переглядів: 2 | Додав: Veta | Дата: 18.12.2019

 
Наш адрес: г. Николаев, ул. Адмиральская,31
Телефоны: 37-26-23, 37-26-18 
E-mail: dtu.nikolaev@gmail.com
Пошук

Освіта
Друзі сайту

Форма входу


Статистика


Copyright Наталья Беркунская © 2020
Сайт управляється системою uCoz